Wpis z mikrobloga

Naprawdę ktoś kto uznał, że zamknięcie placu orła białego dla aut będzie dobrym pomysłem to musiał być upośledzony.

Rok temu jechałam w te okolice na rozmowę kwalifikacyjną i miałam problem z zaparkowaniem. Spóźniłam się na rozmowę z 15 minut lekko... Teraz myślałam aby kupić bilet na strefę A na miesiąc ale jeżeli to bez sensu bo i tak nie ma jak zaparkować. Zniknęło tam gdzieś z 80 miejsc parkingowych, więc ludzie parkuja np. na tkackiej. Dzisiaj jedna osoba z mojej firmy spóźniła się 25 minut szukając miejsca...

Oby się zorientowali że to był #!$%@? pomysł.

#szczecin
  • 40
@dorotka-wu: Tacy jak Ty to najchętniej na wieżę katedry by samochodem wjechali XD Mieszkam w centrum, używam samochodu do pracy więc robię mnóstwo kilometrów po Szczecinie w godzinach szczytu, ale borze liściasty, fragmenty centrum, które mają mieć charakter miastotwórczy i rynkowy nie są do tego żeby wjeżdżać tam samochodem. Zostaw samochód tam gdzie jest miejsce i podjedź sobie zbiorkomem/rowerem własnym albo miejskim/elektrycznym skuterkiem na minuty ewentualnie przespaceruj się. Naprawdę większą wartością
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jemmienso: tylko żeby tam jeszcze coś było. Kilka lokali z jedzeniem i tyle. A plac stoi pusty. Super :D

@kowalale: jasne że komunikacja. Tylko... Pierw musi działać by się na nią przerzucić. Do poprzedniej pracy miałem 15-25 minut autem. I godzinę autobusem (nie licząc dojścia z/do przystanków i czekania po pracy na autobus 20 minut). Do tego autobusy wiecznie opóźnione. Żeby wybrać komunikację jako główny środek transportu musi być sprawny
@jemmienso jak już napisałam ja nie parkuję pod praca bo cebula i szkoda mi było na parking, parkuję pod trasa zamkowa albo w okolicach starego miasta. Rozumiem że samochodu używasz tylko w celach służbowych po pracy odstawiasz auto po dom i ifxies 2km z buta do większego sklepu na zakupy, następnie kolejne 2km na pocztę a potem znowu tylko 2km z buta do domu. Jeżeli miasto zabiera prawie 100 miejsc parkingowych to