Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki!!!
Mam obecnie iPhone X ale go już nie chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°) sukcesywnie pozbywam się wszystkich sprzętów od Apple.

Jaka alternatywa dla tego telefonu oprócz Samsung S10?
Szczególnie zależy mi na opinii osób, które były użytkownikiem iOS jak również androida.

Nie chciałbym telefonu mniej wydajnego.
Edit: zależy mi też na zbliżonych wymiarach. Nic większego niż S10 raczej nie wchodzi w grę

Z góry dzięki za rady!
#ios #apple #iphone #android #samsung #smartfon #xiaomi #huawei
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Grrubyy: również pozbyłem się iPhone, na rzecz OnePlus 6 i to była dobra decyzja. Ekosystem Apple to buzzword. Mamy 2k19, w dobie clouda, synchronizacji google między urządzeniami te applowe mało znaczą. Chyba, że chcesz odebrać telefon z maczka no to spoko xD ja widzę dwie zalety: te urządzenia wyglądają zajebiście i MacOS do programowania się dobrze nadaje.

Co do telefonu: OnePlus 7 Pro na pewno Ci się spodoba, jest zajebiście wydajny,
@RoundStic: Apple może był innowacyjny ale moim zdaniem zatrzymał się w pewnej epoce.
Najbardziej w iPhone wkurza mnie, ze nie mogę sobie ustawić domyślnej aplikacji do danej rzeczy, bo mam korzystać np. Z Apple Mail, które jest gówniane i do pięt nie dorasta Gmailowi z funkcją filtrowania i sortowania wiadomości.
Chcesz otworzyc plik .odt? Sorry iPhone go nie obsługuje ale i tak musisz go w aplikacji Apple otworzyc, żeby Ci o
A Xiaomi 9t pro? Tak patrzę to wszystkie marki takie jak Xiaomi, Asus, Huawei, OnePlus, Oppo nie dość ze wyglądają tak samo to na papierze maj te same podzespoły.
Xiaomi wypada najtaniej.