Wpis z mikrobloga

Chłopcy, niezwykle często wychowujący się bez ojców, a nawet negatywnie do nich nastawiani przez matki, wchodzą w dorosłość z głęboko nieadekwatnym wyobrażeniem na temat relacji z kobietami. Mają swoiste poczucie misji, by je otaczać opieką, wykazywać się rycerskością, a poza tym są przesiąknięci dalece odbiegającą od rzeczywistości wizją kobiety romantycznej. Przeżywają więc zderzenie ze ścianą realiów, gdy okazuje się, że są kompletnie nieprzygotowani na przemoc psychiczną, szantaże emocjonalne, manipulacje czy hipergamię kobiet.

#p0lka #zwiazki i chyba #przegryw
  • 54
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pijekubusplay: wszystko o mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dziwne bo nigdy nie chciałbym być takim pantoflarzem, ale u mnie przejawiało się to w postaci nieumiejętności nawiązywania relacji z kobietami... Nie wiedziałem za co się zabrać...

A do tej pory mam problem z obroną, jak w pracy kierownik mi coś powie nie zgodnego z prawdą to nie umiem się bronić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kocurowaty: No to fajnie pogratulować matki i co to zmienia debilu? Że jesteś promilem nieistotym w statystyce i jedyne co umiesz to obrazić innych że mieli inne doświadczenia? Jakoś wiekszość potwierdza też brak ojca, nadopiekunczą matke ale nie, ty wiesz lepiej. Nie kobiety to zło, tylko nauczą dziecka tego co nauczy ojciec czaisz? Zatruwać to Ty mozesz, my piszemy jak działa biologia kobiet.

@TwujKasztan ??
  • Odpowiedz
@nowylogin234: nieszablonowy sposób rozmowy, zabawne żarciki, droczenie sie, pewnosć siebie, zupełnie wszystko inaczej niz na jakichś komediach romantycznych czy poradach wujka i cioci że "bądź dla niej miły". No i szybko zrozumiałem że wygląd to nr1. Oczywiście do tego odpowiednie zachowania, stawianie na swoim, pokazywanie siły i nie banie się o zrobienie awantury jeśli kobieta nie ma racji itp.
  • Odpowiedz