Wpis z mikrobloga

@Papej: no nie gadaj mi pan tutaj teraz. Dopiero co sie na wypoku naczytałem że TCL są zajebiste telewizory i nie ma sensu brać Szajsungów i LGówno i że mirasy mają TCL i są super telewizory i do tego tanie.

A tu teraz mi gadasz że się psują:(

JAK ŻYĆ CO ROBIĆ
@Papej: No wiesz, na mirko też widziałem wpisy że ktoś oddał Samsunga czy LG do naprawy. Tak więc o każdej marce można powiedzieć że "wraca". Tylko Neptuny już nie wrócą.
@LZBNZ to jest model z zeszłego roku bodajże. Poszukaj może RU7xxx (tegoroczne). Za około 1700zł 50cali powinieneś znaleźć. Polecam kanał RTINGS na youtube. Tam gość robi naprawdę zajebiste porównania telewizorów. Jak znajdziesz już jakiś fajny model to polecam podejść do jakiegoś sklepu RTV i zobaczyć go na żywo.

via Android
  • 1
@Papej dzięki za porady.
#!$%@? mnie to że telewizor na allegro kosztuje np. 2000, to idąc do jakiegoś Neonetu czy Mediaexpert to cena odrazu około 2800 :/ patolix
@LZBNZ to nie bierz ze sklepu dla idiotów :D. Masz też inne sklepy, które mają ceny takie same, a nawet czasem lepsze niż na allegro.
via Android
  • 0
@Qunimate ja jednak mimo wszystko kupię TCL 55DP600. Sporo ludzi żywych jak i wykopkow poleca mi ten telewizor a tylko jeden wykopek odradził. Więc wezmne se xd
też ten tcl polecam, marka ogólnie dosyć znana na świecie i robią całkiem niezły sprzęt, kumpel sobie kupil tylko z innej serii i jet bardzo zadowolony