Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlanetPlus: z całym szacunkiem do tego co robicie ale... Regulamin był na początku dziurawy i musicie za to zapłacić albo w złotówkach albo przyjąć do wiadomości, że znów będzie po was jechane za brak profesjonalizmu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wiemy, że ta akcja nie wyszła tak jak ją planowaliśmy i próbujemy to teraz ogarnąć, dlatego reszta później.

@PlanetPlus: jeśli ktoś skopal regulamin to powinien zapłacić za swoje błędy
  • Odpowiedz
Napisałem do nich @PlanetPlus prośbę o udostępnienie regulaminu/warunków promocji "Lidl newsletter" z momentu w którym skorzystałem z cashbacku, to mi podesłali linka do regulaminu ogólnego serwisu z informacją że mogą regulamin w każdej chwili zmienić, ale ja nie chcę treści z każdej chwili, tylko z TEJ CHWILI, W KTÓREJ MNIE OBOWIĄZYWAŁ :]
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Tak wiem kiedy zmieniliście warunki, dlatego zapis naliczenia cashbacku zmieniliście mi na godzinę 22 z minutami, a prawdziwy moment to była godzina 18 z minutami, czyli w czasie obowiązywania pierwotnych warunków, które później były wam już nie na rękę, stąd moje żądanie o udostępnienie pierwotnego zapisu, a zamiast tego dostałem "wypchaj się" :P
  • Odpowiedz
@User456: tez miałem to samo,zapisywałem się o innej godzinie a cashback który pojawił się następnego dnia trochę różni się godzinowo niż była godzina i minuta klikania. ....
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: PlanetPlus 3 tyg. temu0
@lunga: Zatwierdzimy to w jakiś tydzień, max dwa.

No widzę waszą słowność,dzisiaj słowo nic nie znaczy. no może u niektórych ale u planetplus to nie.
Zapewne odrzucą większość bo ich pośpieszamy ...
  • Odpowiedz