Wpis z mikrobloga

@dziabonq: @Darek032: Rejestrowanie się z miliona fikcyjnych maili, tylko po to, żeby dostać więcej niż jeden bonus 5 zł jest niezgodne z regulaminem. Mieliśmy nadzieję, że oczywistym jest iż każdy może dostać tylko jeden bonus...
  • Odpowiedz
  • 7
@PlanetPlus Regulaminem, ktory zmieniacie w czasie trwania akcji. Czy jest to zgodne z regulaminem do regulaminu czy wasze kolejne widzimisie ? Nie wazne z ilu mejli, raczej nie z miliona ale Wy robicie tez cod co jest nie fair.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Na stronie okazji pisało, że za każdą rejestrację jest 5zł. Po co wprowadzaliście w błąd?
Pewnie od Lidla dostaniecie za każdą rejestracje, a dacie tylko za 1.

Tak samo było przy coca-coli ;/
W obu tych okazjach nie zaliczyło mi ani jednej rejestracji ;/
  • Odpowiedz
@Zieloniak12: proponuje wszystkim którzy się zapisali zrezygnować natychmiast z subskrybcji i podać jako powód że planet plus oszukało że się dostanę 5 zł za każde zapisanie się do newslettera może oni coś z tym zrobią a może lepiej: nie podejmą już żadnej wspólpracy xd
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: jak udowodnicie że są to fikcyjne emaile? czy macie uprawnienia policji i sądów aby ustalać wyroki tu i teraz? Regulaminy ustala się odrazu .
Czemu więc na początku zatwierdzaliście 5 zł kilkukrotnie? aby pokazać lidlowi ile potraficie do nich przyprowadzić subskrybentów a potem rach ciach precyzujemy regulamin i zabieramy zatwierdzony cashback na oczekujący i statystyki się zgadzają. Brawo dla Janka! ale nie tędy droga ;/
  • Odpowiedz
@downinthedumps: Jeszcze mogą się pojawić
@Zieloniak12: Nie my zajmujemy się weryfikacją. Czekamy na informacje od Lidla i wtedy Cashback zostanie przyznany
@tomasz3: Partner zajmuje się weryfikacją wszystkich zgłoszeń, nie musimy mieć żadnych uprawnień policji, ani sądów. Zatwierdzone 5 zł miało wpadać jako pozytywny bonus, ale chciwość poszła nieco za daleko i zaczęliście się rejestrować na fikcyjne maile, co jest niezgodne z regulaminem.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: żebyście jeszcze dawali ten cashback, ja zapisałem się łącznie na 3 maile ponieważ nie wskakiwał cashback i miałem nadzieje ze do rana wskoczy ale niestety nic. Z rejestracja w coca Coli było tak samo z tym ze konto jedno założyłem.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: regulaminem czego? Zwrotu? To nie pierwsza taka sytuacja że zmieniacie zasady przyznawania cashbacków w czasie trwania akcji. Było jasno napisane "przy każdej rejestracji do newslettera" a nie "jeden zwrot na konto" tak jak często jest w przypadku innych zwrotów. Jak na firmę która niejako zajmuje się obsługą pieniędzy w jakiś tam sposób, nie umiecie napisać zasad akcji/celowo wprowadzacie w błąd swoich użytkowników.
  • Odpowiedz
@MaciejPN: Mówię o regulaminie naszego portalu. Np. punkt:

6.3. Operator jest uprawniony do odmowy wypłaty Nagrody Cashback w przypadku:

b) uzasadnionego podejrzenia próby lub dokonania wyłudzenia, oszustwa, kradzieży lub przywłaszczenia, dokonanego wobec Operatora, Partnera lub innego Użytkownika.


A między innymi rejestracja z fikcyjnych maili jest wyłudzaniem.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Jeśli ktoś nie potrafi pisać regulaminów i zmienia go w trakcie akcji ,robi dopisek to w każdym szanującym się chociaż trochę programie zasady obowiązują od czasu dopisku. Ludzie nie takie błędy popełniano w regulaminach i zawsze odkąd pamiętam firma brała bardzo często na siebie odpowiedzialność za wypłacenie bonusów mimo że definitywnie ktoś zapomniał czegoś dopisać w regulaminie. Widocznie jeszcze nie jesteście taką firmą.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: jakie fikcyjne maile? Mam 3 maile na moje imie i nazwisko, do różnych celów. Mogła się zarejestrować siostra albo brat, czy matka - co w tym fikcyjnego? Czy właśnie posądziliście mnie o wyłudzenie i kradzież ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz