Wpis z mikrobloga

@implicenty: A ja tam ciągle lubię Lśnienie, Archipelagi, Zero Osiem wojna, System, Nie ma Joozka, Schizofrenia, Nie wierzę #!$%@? i wiele innych. Wydaje mi się, że Coma przez swój sukces przyciągnęła taki hejt w swoją stronę. Ostatnie albumy nie były najbardziej udane ale te pierwsze to po prostu coś wyjątkowego oraz dosyć spory kawałek mojej młodości. Na zawsze w serduszku choć już dawno nie słuchałem.
@implicenty:
Gdyby startowali w czasach gdy startował Pearl Jam, to byłby światowy zespół i legenda, czasy rock i gr już odeszły, więc bujali się tak na resztkach starych czasów.
Ja wiem, że wykopki słuchają patoligicznego disco polo typu Ronnie Ferrari ale bez przesady. Coma jest jednym z lepszych polskich rockowych zespołów. To, że nie rozumiecie jej tekstów zawdzięczacie swojej emocjonalnej inteligenci. Nie każdy, tak jak Wy słuchają Top 50 na Spotify.
@implicenty: często zagraniczne utwory też mają powalone teksty jak się je tak po prostu czyta. Zwłaszcza jak mówimy o alternatywie xD Nie wiem jakie Wy chcecie teksty, chyba tylko dosłowne typu "zdradziłaś mnie i mi smutno" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak coś to nie jestem fanem Comy, słucham czegoś innego