Wpis z mikrobloga

pierwsze płyty bardzo dobre. Hipoterofia swietna. Ostatnie wydawnictwa może trochę cięższe w odbiorze (a przede wszystkim inne) ale wydaje mi się, że na polskiej scenie muzycznej wyróżniają się i tak na duży plus.


@dymek_: zgadzam się. Pierwsze płyty i cały zespół jeszcze kilka lat temu - zajebiste. Często słuchałem i byłem na kilku koncertach.

Ale jakoś niecałe 2 lata temu poszedłem na ich koncert do warszawskiej Stodoły. To, co Roguc #!$%@?ł
@trueTesto: @terwer358: o #!$%@? xDD to teraz masa studentów popełni sudoku, a organizatorzy juwenaliów już liczą straty ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmieszki śmieszkami, kiedyś Comy słuchałem, ale z niej się wyrasta. Po prostu. To zespół dobry w burzliwych czasach, gdy możesz sobie "interpretować" teksty Roguckiego na poetyckie sposób i żyć mokrym snem, że oto chodziło temu grafomanowi. Ale nie, tak nie jest xD Teksty ich piosenek
@perrod: Pewnie masz rację, ale ja tam sobie lubię czasem ich posłuchać bez żadnych konkretnych interpretacji lub nadinterpretacji. W zasadzie tylko pierwsza płyta mi się podobała i pojedyncze utwory z kolejnych, bo nie wszystkich się da normalnie słuchać (mam np. na myśli utwór Schizofrenia). xD