Wpis z mikrobloga

@kubekdudek: do pokrowca i na ramię, chyba że tani / średnio-drogi i jadę na kiblu to wtedy pod siedzenie / do kufra (tylko jeśli nie ma miejsca pod siedzeniem). Kasku za półtorej-dwa tysiące nie chcesz zostawić w kufrze, który można kopnięciem wyrwać z mocowania a potem sobie wydłubać zawartość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubekdudek: niektóre motocykle mają pod kanapą mocowanie na kask, zakładasz na haczyk i z góry do ciskasz siedzeniem. Suzuki Bandit ma takie coś z dwóch stron więc na dwa kaski. Inny sposób to kupienie linki z małą kłódka i kurtkę przewlekasz przez rękawy i przez kask i zamykasz do motocykla
@kubekdudek: ja robie tak jak @wedzonywegorz. Kufer przewaznie zawalony #!$%@?, wiec mam dluzsza linke do roweru przez ktora przeplatam 2 kaski, daje je na siedzenie i przypinam do uchwytu pasazera w moto. Wiadomo ze jak ktos sie uprze to zarabie, ale poki co przez 2 lata mi sie patent sprawdzil.
Kasku za półtorej-dwa tysiące nie chcesz zostawić w kufrze, który można kopnięciem wyrwać z mocowania a potem sobie wydłubać zawartość.


@URBN_Rider: Nie wiem gdzie mieszkasz i parkujesz jeśli masz takie obawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gaily w czasach kiedy buraki wywracają motocykle pod kamerami, kradną w biały dzień (np. Karpacz) naprawdę to nie jest nic dziwnego. Wolę żeby mi zwinęli kufer za 300zl z butelka wody, jakimiś narzędziami i np. przeciwdeszczowka niż kufer z kaskiem za prawie dwa koła...
Nie wiem gdzie mieszkasz i parkujesz jeśli masz takie obawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gaily: o.O
Przecież ludzie kradną kapsle z kół aut, kołpaki, wkłady lusterek czy nawet znaczki.

Serio jeszcze nie słyszałem aby komuś kufer sam zawineli.


@gaily: byś się zdziwił.
@uosiu: ja często tak używam xD