Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: dziwne dla kogoś kto nie w temacie, że na pierwszym starcie kadry na MŚ od 50 lat w żadnym stopniu nie uczestniczy jedyny Polak który zrobił karierę w NBA i który dopiero co zakończył karierę i na dobra sprawę mógłby jeszcze grać. Fakt że tak jest faktycznie każe sądzić, że coś z nim jest nie tak... albo z zarządem kadry. O to pytałem OP, czy wie jakie stosunki tam panują.
@will_I_aint: Gortat sam zrezygnował z kadry. Ogólnie on lubi pieprzyć slogany patriotyczne ale nigdy tego nie pokazywał. Na turniejach zawsze psioczył, że musi wykupywać ubezpieczenie którego mu PZKosz nie sponsorował podczas gdy inni zawodnicy NBA sami je płacili by reprezentować państwo. Każdy jego turniej praktycznie kończył się niesmakami w drużynie. Także może sobie gadać o szacunku do kraju gdy w przerwie meczu da koszulkę żołnierzowi ale jakoś z kadrą się to
@meemphis11: #!$%@? #!$%@?, przeczytaj całą konwersację u góry - nie jestem w temacie, PYTAŁEM o co cho, bazuje na odpowiedziach, ten tweet wygląda jak ból dupy, poprzednie nie, ALE z jakiegoś powodu go na MŚ nie ma? faktycznie krytykował często, coś jest jednak nie tak. Możliwe że "działacze" w koszu to taki sam rak jak np. w nodze i racja jest po stronie Gortata. Ale mimo wszystko, to on się odciął