Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konrad__k: luzik. Po zabiegu na spiaco jedyny dyskomfort to obolala morda. Pamiętam jak mi osemke wyrywali to dentysta darl tak mocno, że mi prawie żuchwa z zawiasów spadła, co widząc pielęgniarka trzymająca moja głowę tak się wczula, że mi gilotyne założyła.
Serio. #!$%@? siedział tak mocno, że dentysta próbując go wyrwać mógłby zedrzec mnie z fotela i ciągac po korytarzu XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konrad__k: byłem mega skrajnym przypadkiem. Ząb powodował stan zapalny zanim jeszcze zdążył przebić dziaslo. Poszedłem prywatnie a dentysta okazał się być wykładowca na uniwerku. Zaproszono mnie do szpitala uniwersyteckiego gdzie czekał gotowy fotel, sam maestro dentologii w towarzystwoe 2 pielęgniarek i 6 studentek stomatologii żeby pokazać im ten wybryk natury XD
Nie było źle. Poleciało na znieczuleniu miejscowym. Wyglaskano mnie, wycierano mi twarz co chwilę, poprawiano sliniaczek, pytano czy boli, poprawiano
U mnie problem jest w tym, że nie pozwolę sobie niczego zrobić na żywca.... już mi pewna dentystka, przy próbie wydarcia zęba, wrąbała 3 zastrzyki (podobno nowej generacji) i bolało tak, że nie pozwoliłem sobie wyrwać. ząb został naruszony...
Jutro mam nadzieję,że narkoza zadziała...
300 zł za narkozę plus 200 zł od zęba...