Wpis z mikrobloga

Poszukuję ciekawych propozycji na jednodniowy wyjazd z dziewczyną z Gdańska, powiedzmy że do 100 km. Co ciekawego polecacie zobaczyć w pomorski(e)m? Samochód jest, #!$%@? pogoda pewnie będzie, chęci są, pomysłów brak. Leżeć na plaży się nie da, zobaczyłby człowiek coś ciekawego, dziewuchę zabrał ze sobą. Pomocy!

#pomocy #trojmiasto #gdansk #pomorze #czaswolny
  • 19
  • Odpowiedz
@d00mer: Ewentualnie Wdzydze. Tam jest całkiem fajny skansen(jak ktoś lubi te klimaty), można się wbić na pokaz lepienia garnków i jakby co nie ma problemów z dostępnością jakiegoś rozsądnego pensjonatu... if you know what i mean :P
  • Odpowiedz
@d00mer: Jak będziesz w Szymbarku, to wykup zwiedzanie całego obiektu, nie tylko domku ;) Imitacja nalotu bombowego jest super :F (tylko nie siadajcie przy głośnikach :D)
  • Odpowiedz
@Analityk: O to, z pewnością. Na szczęście w Elblągu byłem nie raz, nie dwa i wiem że kupienie browara na stacji benzynowej to maks co ciekawego może się tam zdarzyć. Aha, no i jeszcze wyjazd z miasta jest fajny bo masz świadomość, że nie musisz już tam przebywać. Jednakże zawsze jak przejeżdżam tamtędy to zwracam uwagę, że strasznie tam dużo ładnych dziewczyn.

@bgonzo: Come on, co tam ciekawego jest?

@
  • Odpowiedz
@d00mer: Hejka ;) Nalot po prostu. Wchodzisz do schronu (taka ziemianka w sumie, trzeba sie troche schylić, żeby wejść :>). W środku masz ławeczki, siadasz na nich z całą grupą i słyszysz najpierw syreny, później latające samoloty i wybuchy bomb "gdzieś na powierzchni". Jak się wczujesz, to zaczniesz się zastanawiać, czy ta ziemianka nie spadnie Ci na głowę :F

Edit: Ew. Mausz ma swój klimat. Jeziorro, domki można wynająć, popływać rowerkami,
  • Odpowiedz
@d00mer: Szymbark - najdłuższa deska, domek do góry nogami, bunkry, dom sybiraka. Wieżyca - fajna wieża widokowa (ładny widok). Wdzydze Kiszewskie - skansen. Węsiory - takie polskie stonehenge + kurchany. Bytów - zamek krzyżacki, muzeum i hotel. Dolina Charlotty - hotel, spa itp.

Większość z tych rzeczy co wymieniłem jest po drodze i można by kilka obskoczyć w jeden dzień nawet.

  • Odpowiedz
@d00mer: Jeszcze zaproponuję inną trasę ;D Groty Mechowskie, Jastrzębia Góra - najdalej na północ wysunięty punkt Polski, latarnia morska w Rozewiu - też fajna sprawa do zwiedzenia i widok ładny. Mozna jeszcze zahaczyć o Hel(l) ;P
  • Odpowiedz