Wpis z mikrobloga

Tldr


Śmieszy mnie zachowanie co niektórych Mirków na tym tagu, dostali wiadomość ze będzie ileś tam płci do wyboru, czy zdjęcia puszek które maja słaba teksture, czy ogólna słaba jakość grafiki i z miejsca skazują tą grę na niepowodzenie. To chyba ci sami co rok temu nie mogli uwierzyć że w świecie cyberpunka może świecić słońce xD to są nic nie znaczące #!$%@? jeśli chodzi o grę, a grafikę można Jeszcze ogarnąć (poza tym myśle że nie kazdy by miał możliwość odpalenia tego na ultra). Bardziej mnie martwi to jak będzie wyglądał gunplay, to jest nowość dla redów, a nikomu jeszcze nie dali zagrać w demo, oprócz ludzi od nich. Do tego dochodzi ciągły widok fpp (oprócz w pojazdach) co sprowadza kreator wyglądu postaci minimum. Zaczynam się lekko martwić o tą produkcje, bo redzi już sobie chyba nie radzą z hypem i obietnicami które juz zrobili. Pewnie i tak kupię ta grę xD
Zapraszam do dyskusji
#cyberpunk2077 #gry
  • 10
@Pendzlovsky Gunplay będzie co najwyżej przeciętny /poprawny (choć strzelanie z rewolweru wydawało się fajne) . Nie wierzę, że to doszlifuja. Tym bardziej, że na zachowanie broni itp. Mają wpływać umiejętności. - a to komplikuje sprawę bo np. fajnosc daje odrzut broni się jak przez umiejętności go zredukujemy aby było łatwiej kontrolować broń to automatycznie cześć fanu likwidujemy itp.
Osobiście nie ma z tym problemy bo bardziej patrzę na grę jak na cRPG
@Pendzlovsky: Brak płci i słabszą grafikę przeżyje bo i tak gram na konsoli, ale usunięcie widoku TPP w filmikach mnie zdenerwowało


@Misza97 . Idą chyba bardziej w imersje jak np. w bioshock infiniti czy dishonored. Tam też scenki były z pierwszej osoby.
Mogli tylko nie pokazywać gry rok temu. Bo robią to samo co przy wiedźminie 3. Mówią co będzie w grze a potem to zmieniają co nie wywołuje dobrych odczuć.
@Pendzlovsky:

Pewnie będzie taki gunplay jak w Falloucie New Vegas czy Deus Ex (tych nowych) czyli generalnie taki se, ale ujdzie. Moim zdaniem przy takiej grze to nie jest aż tak ważne jak przy FPSie jakimś. Przecież ulepszyli gunplay w Falloucie 4, a po drodze #!$%@? wszystko inne, wolałbym taki gunplay jak z Fallouta 3 i lepszą fabułę zamiast tego co było w 4.