Wpis z mikrobloga

Ostatnio zawód nauczyciela kojarzy mi się tylko ze strajkami i pazernością, "mało mało, więcej więcej". Jest mi przykro ponieważ znałem i miałem wielu świetnych nauczycieli, do dziś z niektórymi utrzymuję kontakt mimo lat od skończenia szkoły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Podczas gdy nie potrafią docenić jak świetny to zawód, w mieście takim jak moje praca nauczycielki dla kobiety to jak złapać Pana Boga za nogi. Szczególnie to zauważysz
@Czikabella: właśnie daj znać później jak teraz dzieci ze śpiewaniem. Za moich czasów w podstawówkach królował rap z ulicy, więc śpiewanie było uznawane za niemęskie. Dzisiaj idole w podstawówkach to jakieś Blachy, White2115, czy Zeamsone czyli wokaliści. Ciekawe, czy jakoś to wpływa na mniejszy wstyd do śpiewania.
@Czikabella No to elegancko.

Mnie rozwala jedno w tej całej oświacie:
Kiedy spotykamy się czasem na grillach czy imprezach ze znajomymi którzy pracują w szkołach to chwalą się że mają dobrze, mnóstwo czasu, przerwy od pracy, dodatki itd, ogólnie mówią że to dobry chleb.

A jednocześnie te same osoby potem głośno strajkują bo chcą więcej i więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Czikabella: W skali światowej było podobnie, królował wtedy Eminem, Snoop Dogg itp. było tam więcej melodii, ale wciąż rap. Dzisiaj niby też na topie są w dużej mierze raperzy, ale oni bardziej śpiewają, niż rapują, więc pytanie pozostaje aktualne ;)
nikt jej z pracy nie posunął bo to budżetówka,


@karolwlodawa: w normalnych firmach też nie "usuwają" ludzi za pójście na macierzyński. To, że twoje znajome pracowały w jakichś januszexach to inna sprawa

I do tego czy się stoi czy się leży - po kilku latach awans się należy,


@karolwlodawa: nope, nauczyciel jak chce awansować to musi te awanse "zaliczyć". Normalnie są oceny pracy i egzaminy. Nikt nie dostanie wyższego stopnia
Mircy dzisiaj wracam do szkoły podstawowej.....jako nauczyciel ( ͡º ͜ʖ͡º) dajcie kilka plusów bo lekki stresik mam

wiadomo że śpiewy będą i gra na ukulele( ͡º ͜ʖ͡º) I dzwonkach


@Czikabella: interpunkcja godna nauczyciela. Jakim cudem zdałaś maturę?