Wpis z mikrobloga

3 tyg temu skończyłem palić papierosy przy pomocy #desmoxan , od tamtej pory wypaliłem 2 papierosy, zalety są takie że tym razem jestem naprawdę na drodze do rzucenia, wady są takie że jem przez cały czas, a raczej wpier####alam w ilościach abstrakcyjnych XD liczę geny szczypiora jak zawsze pomogą a waga pozostanie sztywna jak... ogólnie polecam 10/10 #uzaleznienie #chwalesie #wygryw #papierosy
  • 8
@Enzo_Molinari: działa w ten sposób że eliminuje tą #!$%@?ę nerwicę i myślenie o papierosie, od tygodnia wgl nie myślę o fajkach, po za tym fajki smakują okropnie podczas kuracji, pierwsze kilka dni jest dziwne kidy bierzesz 6 tabletek dziennie, jesteś jakby pobudzony ale otępiały ja tak miałem, może dlatego że rzucam po 10 latach palenia ale koniec z tym
@Enzo_Molinari: powodzenia, ale polecam na urlopie, albo w dlugi weekend. ja sie po prostu zle czulem, ale to raz ze jest opisane w ulotce ze tak moze byc, a dwa spodziewalem sie ze nie bedzie tak prost bo w sumie potrafilem 2 paczki dziennie wypalac po 10 latach uzaleznienia. powodzenia, z mojej obserwaci fizyczne objawy odstawienia nikotyny to 3 dni... dalej to juz glowa, ale wiadomo ze to trudniejsze. z odpowiednim