Wpis z mikrobloga

Najpierw daj komuś szansę, a później oceniaj efekty.


@uzytkownik4: Wybacz ale nie przyłożę do tego ręki a już na pewno nie do konfederacji w sejmie, nawet jak wygrają to będę miał świadomość że to nie moja wina. Po prostu lepiej mi się śpi z tą świadomością że ci ludzie przy władzy-to nie ja ich wybrałem.

Jak można oceniać efekty pracy kogoś, kto się do niej nie dostał.


@uzytkownik4: po zachowaniu.
  • Odpowiedz
Czyli idealnie, książkowo wpadłeś w sidła systemu. Tak właśnie chcą, by ci którzy nie zagłosują na główny nurt, by się chociaż poddali.


@uzytkownik4: nie wydaje mi się. Oni i tak urobią ludzi po swojemu więc wynik wyborczy jest z góry do ustalenia jeżeli wiemy gdzie patrzeć.
  • Odpowiedz
@mat888: Czyli po prostu w kwestii polityki nie zamierzasz już robić nic i zostawiasz to w ręce innych osób, bierność. Poza tym, by "wygrać wybory" trzeba mieć z kilkadziesiąt % głosów, np. 40-60%, a ty głosując na Korwina nie uzyskałeś nawet 5%, mimo to się od niego odwróciłeś, masz do tego prawo, Korwin nie jest idealny, ma wiele wad, dużych wad, ale wolę dać szansę Konfederacji na CHOCIAŻ te 5%, niż
  • Odpowiedz
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli będziesz się rozwijać umysłowo, jeszcze dostrzeżesz pewne rzeczy/zależności.


@uzytkownik4: ja już jestem w tej grupie wiekowej ,,do dojenia" mnie żadne benefity nie dotyczą i nie da się mnie zwyczajnie kupić.

karane śmiercią za to był zwierzęta


@uzytkownik4: a ty znowu o karaniu. To nie jest karanie tylko logiczna konsekwencja. Jeżeli społeczeństwo chce mieć zwierzaki to niech nimi się opiekuje jak trzeba i tyle
  • Odpowiedz
Jeżeli społeczeństwo chce mieć zwierzaki to niech nimi się opiekuje jak trzeba i tyle w temacie


@mat888: nie prawda. Nad społeczeństwem musi być "bat" w formie prawa, jeśli nie ma, to jest tak jak teraz widzimy -> przepełnione schroniska.
Nie można liczyć, że społeczeństwo samo z siebie będzie mądre i odpowiedzialne, bo takie nie będzie, tym bardziej polskie.

mój głos nic nie znaczy


raczej nie ma sensu rozmawiać z taką logiką.
  • Odpowiedz
Nad społeczeństwem musi być "bat" w formie prawa, jeśli nie ma, to jest tak jak teraz widzimy -> przepełnione schroniska.


@uzytkownik4: czyli chcesz zmuszać ludzi do adopcji zwierzaków? Ja w formie prawa zaproponowałem co wyżej. Jeżeli ukarzesz ludzi to i tak będą samotne zwierzaki i trzeba będzie coś z nimi zrobić i ja zaproponowałem szybkie rozwiązanie problemu.

mielibyśmy rewolucję.


@uzytkownik4: I to właśnie ty wpadłeś w sidła systemu. Myślisz że
  • Odpowiedz
czyli chcesz zmuszać ludzi do adopcji zwierzaków


@mat888: nie, ale cena za rasowego byłaby taka jak teraz z prawdziwych hodowli (a nie z pseudo). To skutecznie odstraszy januszy. Poza tym zlikwidowanie pseudo-związków, które istnieją teoretycznie w piwnicy na zadupiu, to połączone z trudnym otrzymaniem pozwolenia na hodowlę, już powoduje odcięcie sporej grupy psów za kilka stówek od pseudo-biznesmenów, którzy w żaden sposób nie kontrolują genów psów hodowanych wciąż z tymi samymi
  • Odpowiedz
Liczba psów w schroniskach z roku na rok by malała.


@uzytkownik4: ale problem występuje w tym momencie i ja zasugerowałem rozwiązanie. Zresztą nie wiadomo czy twój pomysł będzie skuteczny, mój jest pewny. Zresztą moje rozwiązanie może wcale nie być stosowane bo ludzie jak usłyszą o akcji to się zreflektują i zwierzaki znajdą nowe domy.

Nawet jeśli nie byłoby żadnej anty-systemowej partii, to wolałbym oddać przekreśloną kartę i czekać aż taka partia
  • Odpowiedz
@uzytkownik4: a i zauważyłem że właśnie nie chodzenie na wybory jest zauważane przez media i partie, jeszcze nie słyszałem żeby ktoś zastanawiał się nad ilością nie ważnych kart do głosowania.
  • Odpowiedz
  • 0
zbytnio nie ma w czym wybierac. Glosowac na po dlatego ze nie na pis? Dla mnie glupota


@michal_85 Jeśli uważasz, że mniejszego zła nie ma (co jest absurdalne), to przynajmniej nie powinieneś wspierać monopartyjności. Lepiej, by politycy wzajemnie patrzyli sobie na ręce, niż żeby któraś z tych "jednakowo złych" partii miała pełnię władzy, czy to jest pis, po czy cokolwiek innego.
No chyba, że nie przeszkadza Ci wizja demokracji fasadowej jak na
  • Odpowiedz
to jest to samo co nie pójście na wybory


@mat888: Mylisz się, gdyby np. 50% ludzi poszło oddać nieważny głos, to w kraju byłby przewrót. A tak to ta połowa nie pójdzie i #!$%@?.
  • Odpowiedz
Jeśli nie głosujesz, to wygrana kogokolwiek jest twoją winą.


@Tarec: nieprawda mój głos nic nie zmienia, to wy ich wybraliście i to jest wasza wina to wy postawiliście krzyżyki przy nazwiskach nie ja. Ja umywam ręce.

Mylisz się, gdyby np. 50% ludzi poszło oddać nieważny głos, to w kraju byłby przewrót. A tak to ta połowa nie pójdzie i #!$%@?.


@uzytkownik4: No właśnie nie, oglądałem kiedyś dyskusję i ogólnie artykuły
  • Odpowiedz
@QBA__: o i zaczęło się obrażanie-między innymi dlatego nie angażuję się w politykę wybory i tym podobne rzeczy. A może ja jestem podobny do tych pań z nagrania-to chyba nie chciałbyś żebym szedł głosować?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mat888: jesteś dzbabem przez którego i ja i Ty będziemy #!$%@?ć do śmierci na starsze pokolenie a na emerytury dla nas zabraknie bo naszemu pokoleniu nie chce się ruszyć dupy raz na 4 lata i pójść wybrać kogoś innego niż ci co siedzą w sejmie od 20 lat.
Wielki alternatywny freethinker:

Mie polityka nie interesuje, nie ma na kogo głosować

Ale polityka interesuje się Tobą i odrzucasz jedyną możliwość jej kreowania
  • Odpowiedz