Wpis z mikrobloga

jesteś dzbabem przez którego i ja i Ty będziemy #!$%@?ć do śmierci na starsze pokolenie a na emerytury dla nas zabraknie bo naszemu pokoleniu nie chce się ruszyć dupy raz na 4 lata i pójść wybrać kogoś innego niż ci co siedzą w sejmie od 20 lat.


@QBA__: tak tak zwal winę na mnie, 1 magiczny głos wszystko zmieni i naprawi wieloletnie błędy w zarządzaniu państwem. Jesteś zwyczajnie naiwny i na
  • Odpowiedz
@mat888: kolejny, który myśli, że jego głos jet warty tyle co gówno :) I tak pomyśli następne kilka milionów osób i przepis na kraj z kartonu gotowy. Co do mojego wieku, pierwszy raz na wykładzie Korwina byłem w 2007 roku, w wielu kwestiach nie ma racji lub po prostu gada głupoty, ale procentowo jest on najbliżej moich poglądów, zdecydowanie bliżej niż Tusk czy Szydło. Więc jeżeli mam możliwość, to zagłosuję, by
  • Odpowiedz
wyjedziesz, chyba autobusem szkolnym do swojej gimbazy xD


@QBA__: dobra koniec dyskusji bo widzę że oprócz obrażania mnie to ty niewiele wnosisz do dyskusji. Niewiele się różnisz od tych kobiet z filmu co wkleiłeś tylko obóz inny.
  • Odpowiedz
koniec dyskusji

niestety tak kończą się rozmowy, gdy zaczyna brakować argumentów i się przegrywa w dyskusji (w której nie powinno się wyzywać).
Mam takiego znajomego, który zawsze jak się myli i mu się to udowodni, to tak mówi. W sumie to nim gardzę i ograniczam z nim kontakt, jest toksyczny.
  • Odpowiedz
jak zagłosujecie na Konfederację, to w dzień po głosowaniu Polska upadnie


@uzytkownik4: nie upadnie tylko zrobi się kocioł i wstyd na cały świat, oczywiście zanim partia się rozpadnie podejrzewam że w warunkach skandalu. Ale ja ciebie nie krytykuję chcesz to sobie głosuj na kogo chcesz i snuj marzenia o wielkich spontanicznych zmianach bez impulsu z zewnątrz.

moje IQ jest wyższe od twojego


@uzytkownik4: oho widzę że ego urosło, ciekawe czy
  • Odpowiedz
a mnie nikt nie okrada nie czuję się tak. Może dlatego że nie oglądam telewizji i się nie nakręcam w tą spiralę pomówień tak jak ty. A jak ktoś cię okradł to idź zwyczajnie do sądu.


@mat888: xD to tak jakbyś bawił się w 'chowanego' zamknął oczy i powiedział, że schowałeś się najlepiej.
  • Odpowiedz
to tak jakbyś bawił się w 'chowanego' zamknął oczy i powiedział, że schowałeś się najlepiej.


@uzytkownik4: tak jak napisałem idź do sądu jak cię okradli a nie dajesz się nakręcać pod dyktando innych.
  • Odpowiedz
@mat888: to jest skonstruowane właśnie tak, by nie dało się iść do zwykłego sądu. Sądem dla polityków jest właśnie dzień wyborów, a wy nie korzystacie z tego przywileju, bo wmówiono wam, że wasz głos jest gówno wart.
  • Odpowiedz
@uzytkownik4: no tak to spisek-zmówili się jak jakaś sekta. Po prostu dałeś się nakręcić że kradną i chodzisz i powtarzasz bezwiednie. Może opowiedz na czym polegała ta kradzież.
  • Odpowiedz
jak zagłosujecie na Konfederację, to w dzień po głosowaniu Polska upadnie

nie upadnie tylko zrobi się kocioł i wstyd na cały świat


@mat888: tak, bo mając 5% zrobi kocioł i wstyd na cały świat xD maksimum co by mogli zrobić mając tak mało posłów mogłoby być wejście w jakąś koalicję (o ile jakaś partia szukałaby koalicjanta) i próbować przeforsować cokolwiek swojego. Jeśli nie, to mogliby tylko edukować ludzi na temat gospodarki,
  • Odpowiedz
Nie jestem pewny, ale podejrzewam, że mnie trollujesz, bo to że politycy kradli i będą kraść (nie da się utrzymać wszystkich w ryzach) jest oczywiste, więc nie będę się rozpisywać na ten temat.


@uzytkownik4: czyli zero konkretów to bardzo typowe dla ludzi zmanipulowanych że nie wiedzą że są manipulowani. Zrobić atmosferę że kradną ale nie mówimy konkretnie kto bo wtedy trzeba udowodnić. Przypominam że kradzież to łamanie istniejącego prawa.

Jeśli nie,
  • Odpowiedz
@mat888: xD nie ma to jak wyimaginowana polsza, gdzie politycy nie kradną, gdzie mają zakaz edukacji społeczeństwa, gdzie pies wyrzucony przez głupia rodzinę, która jedzie na wakacje i w ten sposób się go pozbyła, karany jest śmiercią za głupotę właścicieli, (idąc dalej tym tokiem rozumowania pewnie zgwałcone kobiety, które w ciągu 30 dni też nie radziłyby sobie psychicznie lub żaden facet by ich nie chciał - też byłyby usypiane). Gdzie ogólnoświatowy
  • Odpowiedz
@uzytkownik4: tak, jak ktoś się z tobą nie zgadza to troll. Wyznajesz jakąś jedyną słuszną prawdę i nie ogarniasz że ktoś może myśleć inaczej. I jeżeli dla ciebie kobiety to zwierzęta to ci współczuję.
  • Odpowiedz