Wpis z mikrobloga

@uzytkownik4: mam takie coś nie wiem nawet skąd to się wzięło, że oczekuje że życie nie będzie latwe i będzie dużo problemów do rozwiązania. Jestem gotowy na wyrzeczenia które przyniosą efekt w przyszłości. Niestety ludzi ciągle głosują na tych co obiecują że będzie dobrze zamiast na tych co mówią że trzeba zrobić to i to żeby było dobrze.
  • Odpowiedz
@michal_85: to załóż własną partię lub rozmawiaj o tym/inspiruj ludzi. Nigdy nie znajdziesz partii, która będzie zgodna z twoimi poglądami na 100% (o ile nie będzie to twoja partia), dlatego wybiera się taką która ma najwyższy stopień podobnych poglądów. Lub głosuj na tych, którzy jeszcze nie rządzili, a nie, że co kilka lat zmienia się na poprzednich i tak w kółko.
Lub jak dotychczas - pozostań bierny.
  • Odpowiedz
@uzytkownik4 nie znam partii ktora zaspokoilaby ludzi w tej chwili. Nie jestem politykiem i nie znam sie na tym. Jestem bierny i pracuje na siebie. Pieniadze mam i nie zalezy mi na partii ktora wygra. A Ciebie nie przegadam raczej w tym temacie...
Poprostu widze ze dzieje sie zle ..
  • Odpowiedz
@michal_85: żadna partia nie zaspokoi potrzeb wszystkich ludzi, bo jednym trzeba odjąć, by dać drugim, a problem od czasów komunizmu polega na tym, że za dużo $ trafia nie tam gdzie trzeba. Czyli zawsze będzie ktoś niezadowolony - np. ci którzy od lat mają dobrze i dorobili się na układach nie będą zadowoleni jeśli im się nagle odejmie.
  • Odpowiedz
@mat888: lub nie masz 18 lat. Jakby cię ruchali nielegalni imigranci, to też byś milczał? Milczenie wyraża zgodę.
Najłatwiej jest mieć #!$%@?. Identycznie ludzie mówią, że "Nie pójdą do schroniska dla zwierząt, by bym się zapłakał/serce by mi pękło", czyli tak naprawdę myślą o sobie i nie potrafią przyznać przed samym sobą, że mają wy-je-ba-ne.
  • Odpowiedz
czyli tak naprawdę myślą o sobie i nie potrafią przyznać przed samym sobą, że mają wy-je-ba-ne.


@uzytkownik4: nie wiem jak inni ale ja tam tego nigdy nie ukrywałem. Zresztą tu nie ma na kogo głosować, nikt mnie w wała obietnicami nie zrobi po raz kolejny.
  • Odpowiedz
nikt mnie w wała obietnicami nie zrobi po raz kolejny.


@mat888: to na kogo już głosowałeś i kto nie spełnił twoich oczekiwań?

ja tam akurat jestem za usypianiem jak nie ma chętnych do opieki.


Prawie każde zwierzę skrzywdzone przez człowieka ma za sobą historię, w której zawinił konkretny człowiek. Dlaczego więc karać śmiercią niewinne zwierzę za winę człowieka? A może odwrotnie?
  • Odpowiedz
to na kogo już głosowałeś i kto nie spełnił twoich oczekiwań?


@uzytkownik4: Na PO głosowałem i się przejechałem srogo. Korwin też był ale później przejrzałem na oczy i też dałem sobie spokój z tymi ludźmi. No i z całymi wyborami też bo zrozumiałem na czym to polega.

Prawie każde zwierzę skrzywdzone przez człowieka ma za sobą historię, w której zawinił konkretny człowiek. Dlaczego więc karać śmiercią niewinne zwierzę za winę człowieka?
  • Odpowiedz
ale to nie jest rozpatrywanie w kategoriach kary i winy

Dlaczego to nie może być rozpatrywane w kategorii kary i winy? Bo ty tak myślisz? Równie dobrze, można usypiać wszystkich starych/niedołężnych ludzi, idąc tą logiką, nieprawdaż?

Cyk i po problemie. I ile pieniędzy by się zaoszczędziło

Nie wszystko jest rozpatrywane pod kątem pieniędzy. Istnieje jeszcze coś takiego jak sprawiedliwość.

Zabrałem dwa zwierzęta ze schroniska, więcej nie dam rady. Z resztą nie trafiłeś
  • Odpowiedz