Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch Może jakiś Mirek chce wymienić switcha (XAJ400227.. ,mało używany, kupiony rok temu - na gwarancji w MediaMarkt) + dopłata z mojej strony za nówkę w nowej wersji? Może ktoś jest zainteresowany modowaniem (wg seril'a mój switch nadaje się do tego), mnie zależy na czasie pracy na baterii. pozdro 600
  • 12
  • Odpowiedz
@PhobosX: ponad rok mam switcha przerobienie jest bajecznie proste o ile ktos ogarnia google i angielski

cegly sie nie da zrobic bana jeszcze nie dostałem

dla goombopodobnych: gierki na hacku testuje i kupuje, lubie kolekcjonować te ich plastiki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PhobosX: jak chodzi tylko o hajs to przerabiaj. Łatwiej spieniężysz. Nic się tam nie bój. Jak ktoś chce piracić to i tak będzie to robił.
  • Odpowiedz
@Gronbar: Jak byś umiał czytać to byś przeczytał ze zrozumieniem i wiedział że dopłacam do interesu umówioną kwotę pieniędzy rekompensująca z nawiazką różnicę pomiędzy starą i nową konsolą.
  • Odpowiedz
@PhobosX: ja sprzedałem w sobotę na olx starego świtcha 1,5 roczny zadbany jedynie rysy od docku. W zestawie z etui na konsole i joycony z Ali oraz plastikowymi kierownicami z Ali za 1150 z wysyłką. Jutro przyjedzie nowy switch
  • Odpowiedz