Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków z #holandia

Chcę odnowić sobie #netflix przez ING, płatnością przez iDEAL i mam problem - w apce na telefonie jest tylko CC, PayPal i karta podarunkowa, a przez stronkę wpisuje dane, wybieram bank i od kilku dni wyskakuje błąd, że nie można tego teraz zrobić i abym próbował później.

Pytanie jest następujące - czy Netflix zawiesił w ostatnim czasie możliwość płacenia przez iDEAL i zostaje mi tylko zabawa w PP, bo moja karta nie posiada CVV? Kartami podarunkowymi nie chcę sobie nawet dupy zawracać. (_ )
  • 4
@guest: no to chyba trochę dałem dupy, bo zablokowałem "polecenia płatności" w banku, a nie anulowałem subskrypcji przez samego Netflixa i muszę po odblokowaniu czekać 24h. Chociaż obawiam się, że coś kręcą teraz z tym iDEALem, bo z mobilniaka opcja zniknęła, a przez stronę którego banku bym nie wybrał, to wywala taki sam błąd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WilczyApetyt: U mnie co miesiąc samo pobiera z ING kasę, a pierwszą opłatę wniosłem przez iDeal. A może nie wyskakuje Ci iDeal, bo odpalasz Netflixa na polskim internecie (polskie IP)? Ewentualnie na jakimkolwiek innym IP niżeli holenderskie? Mi się zdarza o tym zapomnieć np na Twitchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Noggenfogger: ip w NL, nie żadne VPN. Tak samo mi ciągnęło kasę wcześniej ponad pół roku nie było problemu. Owszem nie przechodzi mi na iDEAL właśnie, ale podejrzewam, że to jest zbędne, bo chcę tylko odnowić, a nie zakładam nowego konta (dane karty mają chyba już przypisane do konta). Z ciekawości sprawdzę z jakiegoś VPN, a może zaskoczy. ¯\_(ツ)_/¯