Wpis z mikrobloga

@Retano: wielu jeszcze tak zaczyna pracę. Po za tym, poszukaj jak wygląda profesjonalna księga znaku, takiego logotypu. Można się zdziwić, ile tam jest opisanych elementów, proporcji, wymagań co do rozmiarów, prezentacji itd :)
  • Odpowiedz
@medoh: @Retano: Dokładnie. Ja jestem zwolennikiem takiego podejścia. Dzisiaj wielu projektantów znaków graficznych trochę zlewa proporcje, wymiary, światło itd. Wydaje mi się, że właśnie przy użyciu linijki i ołówka powstają najlepsze, ponadczasowe loga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WydajnaJednostkaIndywidualna: zjadłem 4 sledziowe :) widzę w Cieszynie spory potencjał, ale trochę się wynudzilem. Może dlatego że to był poniedziałek, bardzo chciałem odwiedzić browar zamkowy ale otwarty dla zwiedzających tylko w weekendy, nawet sklepu formiowego nie było, więc wróciłem z pustymi rękami. No ale fajnie było przejść sobie przez granicę na moście.
  • Odpowiedz
@Quesedilla_dostojewski: oj jak byłeś niedawno to się minąłeś z browarem - w ten weekend jest cieszyńska jesień piwna :D bardzo polecam odwiedzić jeszcze raz jak będziesz miał okazję.

co do wynudzenia - cóż, oprócz pozwiedzania, teatru, czajownii i piwa w barze/pubie to za bardzo nie ma co robić :(

wszystko szło w dobrym kierunku ale jak zwykle polityka zrobiła swoje i osoba, która była na odpowiednim stanowiska z niego spadła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Retano: Zastanawia mnie tylko czemu na samej górze nie ma polskiego "Ł"? Przecież gdyby to było ręczne pismo techniczne to byłoby napisane z polskim znakiem.

  • Odpowiedz
@Retano: miałem rodzinne zlecenie - remont łazienki. Szczegóły ugadywałem przez telefon, m.in. poprosiłem rozmówcę, emerytowanego inżyniera od lądówki o przesłanie mi szkicu tej łazienki z wymiarami i naniesionymi miejscami, gdzie są jakie wyprowadzenia. Spodziewałem się... właśnie szkicu. Na papierze w kratkę, machniętego odręcznie zarysu pomieszczenia, z nabazgranymi wymiarami i zaznaczonymi gdzie kibel, gdzie umywalka, bo i tylko tyle mi było potrzebne.

Tymczasem dostałem wykonany odręcznie rysunek techniczny, w ołówku, od
  • Odpowiedz
  • 0
W Zamosciu i okolicach (woj. lubelskie) ciagle istnieje sieć handlowa mini-marketów pod tym szyldem
  • Odpowiedz