Wpis z mikrobloga

@simbazlw: Źle, sajmon mówi rozpoczynam zabawę w sajmona :D
Najwięczej czasu w cs 1.6 spędziłem na hashjama TP i TP Hard czy coś takiego, jaki tam było poziom to do tej pory czuję respekt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piter93: ja najlepiej wspominam war3ft, Surfy i diablo mod

@becvvv: cod mod najlepszy hajs, doładowania były
@defaulttt: właśnie jak wrócę z roboty i nie zapomnę będę musiał jakoś znaleźć. Bo ni pamiętam a w 16 już z miliard lat nie gram
  • Odpowiedz
@Jezyk19: O jak grało się .
Szkoda że wszystkie screeny i demka które miałem przepadły :( .
Kontakty też bo miałem na starym pc Gadu-Gadu gdzie miałem parę osób z csa ( ostatnią osobą z którą gadałem był djmichal czy jakoś tak)

Ps. Zawsze mnie zastanawiała jedna akcja która wydarzyła się na tej serwerowni.
Dobre 10 lat temu jak ubiegałem się o admina na jb wydarzył się mały incydent . Na serwerze był cziter a że strasznie irytował i nikt z adminów nie przychodził wziąłem sprawy w swoje ręce. Pobrałem czity i go gnoilem. Niestety jakiś geniusz nagrał demko i oberwałem
  • Odpowiedz
@cielak44: byłem wtedy moderatorem na forum i miałem dostęp do amx_bans i z tego co pamiętam to Cię odbanowalem bo i tak nikt mnie nie kontrolował xd. Przestałem grać bo po prostu ludzie poodchodzili i serwer trochę podupadl.
  • Odpowiedz
@Piter93: z cziterow kojarzę dwóch rozkur.iator na maxskill i na csarena dominik i ch.j ( bo to był mój kolega który latał na aimbocie xD. Wszystkich glockiem zabijał robiąc na speedhacku kółka wokół wrogów xD)
Reszty prawie nie pamiętam bo to już 7 lat od kiedy nie gram.
  • Odpowiedz