Wpis z mikrobloga

ej #!$%@?, nie wierzyłem, że te droższe kosmetyki są lepsze/mogą działać bardziej, ale kupiłem sobie taki peeling enzymatyczny do mordki - Theo Marvee, Professional, Lemagnifique Deep Exfoliating Enzymatic Peeling Gel i powiem Wam, że różnica w porównaniu do jakichś peelingów za 10-20 zł jest kosmiczna, na opakowaniu pisze, żeby nałożyć żel na mordę i masować 1-2 minuty do czasu czucia zbierania się kawałków złuszczonego naskórka pod opuszkami palców, mówię sobie, ehe, za, nałożę peeling, chwilę pomasuje i mi złuszczy martwy naskórek, ta, pewnie xD więc nakładam #!$%@?, robię masu masuje paluszkami po mordce a tu po 30-40 sekundach zaczynam coś wyczuwać po palcami, jadę dalej i jeszcze więcej i więcej, patrzę na paluchy i na mordę a tu pełno starego/martwego naskórka, ja #!$%@?, jakieś czary czy coś? Przecież to ma w składzie jakiś śmieszny ananas i tak działa? No #!$%@?, jestem zdziwiony i pozytywnie zaskoczony, morda jak nowa xD PS. No, ale za żel zapłaciłem prawię 80 dyszek, więc swoje kosztowało :P Polecam i pozdrawiam :)
#oswiadczenie #cera #skora #dermatologia #rozowepaski #kosmetyki
LubieDlugoSpac - ej #!$%@?, nie wierzyłem, że te droższe kosmetyki są lepsze/mogą dzi...

źródło: comment_VDCPMDZEEok5Q0tCPH778I0qJgV14RNS.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: nie wiem jaki to ma skład, ale taki Sunew co wszyscy sikają dupą za nim ma w składzie skrobię i to ona się "roluje" więc ściema.
Jedna laska robiła też test takich cudów na skórze i na gumowej rękawiczce i bang, rolowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to chyba niezły, jak peelinguje latex
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: co bym gołosłowna nie była łapcie linka https://labmuffin.com/fact-check-friday-do-peeling-gels-really-peel-off-my-skin/

Więc o ile skład naprawdę ma prawo zadziałać bo są ciekawe wyciągi (np. ekstrakt CO2 zawsze podnosi cenę) lub ciekawe rośliny (taki olej z opuncji jest sam z siebie drogi etc) to nie ma co przepłacać, tylko trzeba umieć skład czytać i wybierać dobre dla skóry składniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz