Wpis z mikrobloga

Wykop - ogromne skupisko ludzi, z silnym poczuciem ponadprzeciętności w dziedzinach wymagających wiedzy, inteligencji i niebywałych osiągnięć. Każdy jest niesamowicie przekonany o swojej racji, nawet jeśli jej nie ma. Niestety sam na to zachorowałem. Ciekawym objawem widocznym na wykopie jest "Problem w tym, że..." i następuje w tym momencie wykład oświeconego wykopka i przejaw jego nieomylności. Dodatkowo wykop jest najeżony radykalizmami, które głoszone są przez ludzi bez żadnego wykształcenia. Ludzie ci mają bardzo smutne życie, gównianą robotę lub inne problemy. Muszą komentować bieżące wydarzenia i popisywać się swoją wiedzą, bo nic innego im nie pozostało. Niestety, takie wykopowe p---------e wciąga też wielu normalnych. Narzekanie i komentowanie wydarzeń uzależnia.

#psychologia #wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prohackuser: A Ty do której grupy się zaliczasz? Bo na moje oko to też zgrywasz tutaj pana ponad resztą i się wymądrzasz jak domorosły psycholog w trakcie dwójki.

Tak w ogóle to nie chcę Cię martwić, ale opisałeś nie Wykop, a ogół ludzkości - tacy właśnie są ludzie.
  • Odpowiedz