Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na spotkaniu z Włoszką. Zgadaliśmy się na tinderze i złapaliśmy na kawę, bo dosłownie byliśmy w centrum o tej samej porze.
Co ciekawego mi powiedziała, to, że totalnie nie kuma fascynacji polek Włochami i tym, że uchodzą za jakichś super kochanków czy romantyków.
Powiedziała mi, że Włosi są strasznie leniwi w związkach, że wcale nie są tacy romantyczni, nie adorują tak kobiet jak Polacy, nie dają żadnych kwiatów, nie zapraszają na randki. Tam u nich to kobiety muszą bardziej zabiegać o mężczyzn i pokazywać, że warto się nimi zaintesować.
Powiedziała, że będąc w Polsce to czuje się jak na innej planecie, bo tutaj każdy jest dla niej miły, każdy chce ją w czymś wyręczać, pomagać, że faceci są bardzo opiekuńczy i martwią się o kobiety. Ona była mega zdziwiona, że tutaj na randkach facet płaci za kobietę albo zadba o taksówkę, napisze, zapyta się czy dotarła do domu i to wszystko bezinteresownie bo nawet nie ma seksu xD

Taki wasz obraz p0lacy. A nasze krajowe witaminki i tak latają jak suki z cieczką za Mariano Italiano

#podrywajzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 37
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Mowisz, że polka, która szuka za granicą partnera, bo polacy jej nie odpowiadają to p0lka. Ale włoszka, która szuka partnera za granicą, bo włosi jej nie odpowiadają już nie jest wł0szką? xD
  • Odpowiedz
@AnMarie: On tu pracuje, firma ją zainstalowała akurat w Polsce. Nie przyjechała tu, żeby szukać Polaka.
Gadaliśmy o różnych rzeczach i miedzy innymi o tym jak postrzegane są obydwa narody miedzy sobą, stereotypy i porównanie z rzeczywistością.
Jasno stwierdziła, że Polacy są bardzo opiekuńczy w stosunku do kobiet, czasem aż za bardzo
  • Odpowiedz
@bon-bon: Nie jestem zielonka! Strasznie mnie #!$%@? serio... ( ͡° ʖ̯ ͡°) pod kazdym wpisem twoj komentarz i zawsze jakies gowno. Nie radze sobie juz z jadem ktory mam w stosunku do ciebie. Usun konto a kazdy na tym skorzysta - ty tez
  • Odpowiedz
  • 0
@biauywilg nie szkalowała. Rozmawialiśmy o stereotypach. Powiedziała, że tutaj dosłownie faceci noszą kobiety na rękach a tam wcale tak nie jest, że Włosi są bardzo leniwi i wyręczają się kobietami kiedy tylko mogą.
  • Odpowiedz
@AnMarie: On tu pracuje, firma ją zainstalowała akurat w Polsce. Nie przyjechała tu, żeby szukać Polaka.

Gadaliśmy o różnych rzeczach i miedzy innymi o tym jak postrzegane są obydwa narody miedzy sobą, stereotypy i porównanie z rzeczywistością.

Jasno stwierdziła, że Polacy są bardzo opiekuńczy w stosunku do kobiet, czasem aż za bardzo


@Ekspert_z_NASA: Okej, stwierdziła tak bo spotkała może normalny wycinek Polaków, gdzie większość nie wpisała się w
  • Odpowiedz
@AnMarie: słuchaj ale my dyskutujemy o jakimś poziomie, na którym żyjemy. Nie zagłębiamy się w niziny społeczne. Wiadomo, że 75% polski to proletariat z wsi i małych miasteczek. Że nie brakuje buractwa czy sebixów. Ale my mówimy o naszym środowisku, naszej płaszczyźnie. Nie interesuje nas to z czym i tak nie przystajemy. A nawet jeśli uderzymy w jakieś bydło to tam też nie różni się to w założeniu jakoś bardziej
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Dokładnie. Prawda jest taka, że to polscy faceci stworzyli Polki takimi jakie są. Podchodzenie z pozycji kolan, traktowanie ich jak nagrody i księżniczki. a potem narzekanie, że są rozbestwione. Oczywiście, że są, skoro nikt inny niż właśnie faceci im na to pozwalają od dawna i dają się tak traktować.
  • Odpowiedz