Wpis z mikrobloga

O kurde, co za #!$%@? akcja. Z nudów po 2 miesiącach nie tykania odpaliłem wczoraj tindera i prawilnie poprzesuwałem sobie różowe które mi wyskoczyły, wśród nich była jedna #szaramyszkadlaanonka 6,5/10 (przynajmniej tak ze zdj wynika) z profilówką przepełnioną lekkim wstydem i przydużym leciutko noseczkiem - ją dałem w prawo i cyk para. Napisałem do niej złożony elaborat na podstawie jej fot, bo na jednej stała na jakiejś wieży i podziwiała widok, więc napisałem coś turboemocjonalnego związanego z widokami, momentami w życiu, które powinny dawać żywe, barwne plamy w naszej duszy i bla bla, po czym spytałem co można na Netflixach oglądać ciekawego (bo w opisie oczywiście fraza "Netflix" się pojawiła). Ta kurde jak odpisała równie długi tekst, po czym ogólnie rozpisaliśmy się przepotężnie, co NIGDY na tinderze mi się nie zdarzało, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nie jestem do końca fotogeniczny. Byłem w szoku, że mnie nie zlała z miejsca xD Po czasie przeszliśmy na FB, popisaliśmy trochę i teraz czekam, aż wróci z robienia paznokci i wyśle mi swoją kolekcję filmów na DVD, ogólnie spróbuję z nią ugrać spotkanie jak najszybciej, jak to możliwe i przejść do rzeczy, bo jak powszechnie wiadomo, na spotkania trzeba się ustawiać... najlepiej od razu xd Trzymajcie kciuki!
#wygryw #podrywajzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 9