Wpis z mikrobloga

Czy ganje można legalnie już kupić w wwa? W sensie mówię o tym cbd. Jakieś firmy nawet się tu reklamują. Proszę jakiegoś experta o odpowiedz. Zona wyjeżdża z dzieciakami wiec unajaralbym się z mocą tysiąca słońc w ten weekend i grał w wowa z nostalgii. #marihuana #konopie #cbd #warszawa #worldofwarcraft
  • 30
  • Odpowiedz
@wybur: wystarczy wyjść na miasto i kontakty same się znajda. Przy różowym i dziecku nie jest łatwo. Dla tego ja mam od 20 lat jednego a od 12 lat drugiego ziomka co zawsze pomoże a przy okazji mam z 5 których przypadkiem poznałem.

Tak Podpowiem. Jak masz ziomka który lubi zajadać to się go zapytaj czy pomoże.
  • Odpowiedz
  • 3
@Badyl69 Mam ale to straszne zjeby z mojego byłego miasta. Była to mała miejscowość na Mazurach, jak się komuś ogarniało zioło to była tzw „żena” w sensie odbijało się lufę albo brało więcej. Jestem pewien ze te zjeby tak zrobią bo wiedza ze mam hajs a oni biedują. Chce normalnie pójść do typa i dostac z wagi. #!$%@? w Londynie przyjeżdżał do mnie gość w BMW x6 zapraszał do środka. Prezentował dokładnie
  • Odpowiedz
@wybur: cbd klepie ale tylko z wapo albo w ciasteczkach. Najlepiej to Wez sobie ogarnij jakieś normalne. A co do ceny, w detalu zawsse jest drożej, dlatego zamawia się po 20/50 gram i ma się pote 30-20 za grama
  • Odpowiedz
@Techies: to co słyszysz, zawartość thc poniżej 0.2 nie znaczy ze Cię nie klepnie. Przy zwaloryzowanym gramie cbd klepie jak przy lekkim buszku, za to rozluźnienie ciała i klarowność myśli jest spora.
  • Odpowiedz