Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GARN: mój ojciec mi opowiadał, że kiedyś w szkole jak nauczyciel zbił jego kumpla po rękach za karę, to ten kumpel sprzedał fangę nauczycielowi w twarz. Przyjechała milicja, sprawa poszła do sądu, odszkodowanie. Miał duże problemy. Cała akcja sądowa trwała miesiąc, ale gdy nauczyciel znów spotkał się z tym uczniem to nigdy już mu nie odważył się zwrócić uwagi xD
@laaalaaa:
  • Odpowiedz
@Ld93: Zdaję sobie sprawę z tego, że były praktykowane. Ale zastanawiałem się czy @ponerLokej: przytacza przykład żeby potwierdzić beznadziejną sytuację uczniów w tamtym okresie, czy może jej zaprzeczyć xD
  • Odpowiedz
  • 32
@laaalaaa pamiętam jedna z najbardziej absurdalnych sytuacji w szkole u mnie to jak klasowy śmieszek zjadł kartkówkę zanim nauczycielka wpisała ocenę do dziennika. Nie dociekałam co się działo potem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GARN Ja jeszcze na początku podstawówki, w okolicach 2007/2008, dostałem dosć boleśnie z kija w łeb od babki xD


@RobieInteres: w podstawówce, w latach 80' była taka ostrawa babka z geografii - potrafiła delikatnie trzepnąć witką w tyłek, gdy ktoś gadał bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w liceum, już początek lat 90' to anglista potrafił przez całą klasę rzucić mokrą gąbką przez całą klasę prosto w
  • Odpowiedz
pamiętam jedna z najbardziej absurdalnych sytuacji w szkole u mnie to jak klasowy śmieszek zjadł kartkówkę zanim nauczycielka wpisała ocenę do dziennika. Nie dociekałam co się działo potem


@xEnvee: Teraz jest to, uwaga, przestępstwo przeciw dokumentom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Art. 276. Niszczenie lub ukrywanie dokumentu bez prawa do jego rozporządzaniem

Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, ukrywa lub usuwa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać,podlega grzywnie,
  • Odpowiedz
@enron No, tylko jakbym ją wtedy zgłosił, to by się pożegnała z robotą. W sumie to byłoby lepiej, bo nawet pies byłby inteligentniejszym nauczycielem od niej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@laaalaaa: w gimnazjum nauczycielka chemii starego rocznika która mnie nienawidziła, chciała mi #!$%@?ć dziennikiem w głowę (zaciągnęła mnie za ucho do klasy na przerwie #!$%@? xD) wyrwałem jej dziennik i pytam co #!$%@?, zara zawołam wszystkich z korytarza. stara #!$%@? wysrała cegły i już nigdy więcej się do mnie nie spała
() nie sprzedałem jej w sumie bo powiedziała że mam wyjść z klasy
  • Odpowiedz