Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja kisne z tych INFLUENCEREK?
W zamian za spodnie z pushupem i wyjazd, są w stanie pozować i spamować, w swoich wyszukanych pozach, stojąc każda na palcach, byle by jak najbardziej wypiąć swoją nabitą do granic możliwości dupę, tak by jak najlepiej wyglądać na zdjęciu, a przy okazji wyolbrzymiać efekt podniesionych pośladków, testując przy tym jakie napięcia są w stanie wytrzymać szwy w tej odzieży. W połączeniu z ich memicznymi minami (tą po prawej wygląda, jakby się skupiała aby puścić mega śmierdzącego bonczura), tworzy to świetna rozrywkę.

:D

No i pomyśleć, że jakieś 15 lat temu, gdy byłem nastolatkiem, można było tylko czekać aby nadeszło lato i tylko wtedy mógł człowiek zobaczyć jak wygląda w stroju kąpielowym koleżanka z klasy, a dziś każda 15-35 i więcej pręży się na Instagramie - licząc na to, że jakiś sponsor je dostrzeże. ;)

#rozowepaski #heheszki #instagram #atencyjnyrozowypasek
ravau - Czy tylko ja kisne z tych INFLUENCEREK?
W zamian za spodnie z pushupem i wyj...

źródło: comment_WnNabJd75LGPnvRKmiRhPH0CAyuy3fq6.jpg

Pobierz
  • 15
@Kacman90: ja też :D

@kjut_dziewczynka: alternatywny? Alternatywny to jest, jak znajdziesz na insta córkę sąsiada, która ma 15lvl a pokazuje taaaakie rzeczy, że aż mi dziwnie gdy potem mi dzień dobry mówi xD

@ImInLoveWithTheCoco: kurvva - a widzisz hasztag heheszki? Naprawdę sądzisz, że ja sądzę, iż Pani Bielik za spodnie dupę wypina?

@Shmit: bo to reklama marki tych spodni :)
Jak widać skuteczna, bo pisze nawet ja o
@ravau: Jakby mi płacili tyle co tym największym instagramerkom to sam bym #!$%@?ł foty dupska upchanego w jeansy, ja kisnę z ludzi którzy to oglądają i z typowych loch 5/10 wrzucających zdjęcia swoich płaskich dup.
@general-lufa: wiem jak to się nazywa.

Z tym, że użyłem tagu heheszki, bo panie na zdjęciu, z całą pewnością nie dostały tylko spodni, tylko konkretne wynagrodzenie finansowe