Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj będzie nietypowo. Chyba ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na wykopie ciągle czytam, jakie to kobiety są fuj, wysysają resztki sił witalnych z mężów, przy pierwszej okazji z zimną krwią rzucają się na następną ofiarę, nic nie zarabiają, żebrzą o hajs na tipsy i kaszojady mają tylko po to, aby dalej doić bankomat. I to wszystkie, bez wyjątku!
Szczerze - nie znam takich, ale to żaden argument.

Może to i prawda, albo i nie, ale jak wiemy 1 wyjątek przeczy słowu "wszystkie".

Jestem programistą, prawie #10k, jdg, utrzymuje całą rodzinę (bez kaszojadów, ale zawsze to ja plus druga osoba). Po pracy dla głównego klienta (b2b here) robie zlecenia, kończę często koło 23. A następnego dnia od 8 główny klient czeka :) w domu sprzątam, gotuje, daje korki (trzeba mieć jakieś hobby xd) a moje druga połówka po pracy rzuca się na fotel (też programuje, #5k) narzeka na wszystko i co 4 minuty się obraża, jęczy jak to nic dla niej nie kupuje itp ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ah i wiecie co?
Jestem kobietą. Taka prawdziwa, nawet stanik noszę.
Serio ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
W IT nie ma ładnych kobiet


@ChamskoCytuje: Są, tylko to są te z gatunku jadących na pracy spermiarzy, w IT jest pełno spermiarstwa, które za ładny uśmiech będzie za takie laski odwalać całą robotę (i to będą spermić do każdej laski, nawet grubej i brzydkiej). Nie ma za to ładnych i rzeczywiście kompetentnych
OstryObywatel: Czemu dałeś się wrobić w JDG? W świetle polskich przepisów to jedna z najgorszych rzeczy jakie może zrobić przedsiębiorca. Nie ma żadnego racjonalnego powodu, żeby działać przez JDG zamiast przez S.P Z.O.O. Nie mam za bardzo czasu się rozpisywać więc jedynie podeślę linka do filmu, który wyjaśnia czemu sp zoo jest jedynym słusznym wyborem ;) https://www.youtube.com/watch?v=rQjYuKfwH2o

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua