Wpis z mikrobloga

#podroze #bieszczady #pytanie Mirki, ile potrzebuje kaski żeby jebnąć wszystko i na tydzień wyjechać w Bieszczady? Wersja ekonomiczna będzie, mamy zamiar swoje żarło przyrządzać, ale wiadomo że coś tam będzie trzeba kupić. Ktoś się orientuje cenowo jak to wygląda, nigdy nie byłem.
  • 9
@Picfan Ceny w sklepach normalne. Teraz już wrzesień więc i ceny w restauracjach i straganach spadają bo teraz sezon studencki.
Noclegi od 20 zł/os. Średnio 40 zł/os. Normalny obiad 20-25 zł. No chyba, że chcesz stek z sarny w Wilczej Jamie to ok 60 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Picfan Z roku na rok widać wzrost cen ale do tych spod samiutkich Tater to jeszcze dużo czasu ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli autem pod szlaki to najlepiej (o ile dostępne) to wybierajcie te parkingi, które są własnością Parku. O busy się targujcie bo czasami windują ceny.
@JPRW To wypadowa tego czy kwatera, domek, jaki okres (sezon), jaka miejscowość itp. Da radę takie ceny schroniskowe znaleźć w prywatnych kwaterach jak się ma namiar gdzie. W ogólnodostęnych jest bliżej tych 40 zł dlatego to napisałem.
@Picfan: jak masz swój namiot to w Bereżkach 15zl za noc, wejście na szlak 6-7zl, jedzenie to wiadomo, gotowanie swojego wychodzi drożej niż puszka zmielonego psa xD ja bez dojazdu ale z wyżywieniem i chodzeniem chce zamknąć sie w 400 od 28.08 do 2.09 chociaż może jeszcze wejdę na wschód i zachód do chatki Puchatka. Licz bez dojazdu z 500 złotych żeby sobie nie żałować.
@Picfan: Mi w Wetlinie taniej jak 40 nie udało się znaleźć noclegu. Ceny w sklepach mocno zawyżone np 7,50 za parówki sokolowa. Wejście do Parku Narodowego droższe niż w Tatry. Jak ekonomia to jednak gotowanie wychodzi najlepiej. Duże zakupy w Ustrzykach dolnych w Biedrze. W tamtym roku byłem w połowie września to w Wetlinie nie było kwatery! Serio. Szukałem wszędzie. Nawet busiarze nie mogli mi nic znaleźć. Na szczęście znalazłem duży