Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym wybrać się w październiku (I poł. miesiąca) nad morze, gdzieś w Europie. Chciałbym, żeby było jeszcze ciepło, tak by można było pływać. Gdzieś na forach przewija się #kreta, ale czytałem sprzeczne opinie- jedni pisali, że można się kąpać i opalać, a inni przeciwnie- pogoda płata figle, czasami pada i nie warto wtedy jechać. Czy możecie polecieć jakieś kierunki? Może #hiszpania, a może #grecja? #podroze #jesien #pytaniedoeksperta #lastminute #wczasy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@errabunda: Bardzo Ci dziękuję. Cypr wygląda super. Izrael jest dosyć drogi. Kanary też bardzo fajne. Czy byłaś w którymś z tych miejsc w październiku?
  • Odpowiedz
@byKamel: tak, byliśmy jakoś druga połowa października kilka lat temu, ale u mnie raczej towarzystwo nie nastawione na plażing, więc byliśmy w Puerto de la Cruz (bo tam zielono i ładnie). Ogólnie wyspa jest malutka, więc jak wynajmiesz auto, to wszędzie dojedziesz w 40 minut, więc to trochę wszystko jedno, gdzie będziesz spać :D Po pustynnej stronie bylismy na Playa de las Teresitas i było bardzo spoko, mega gorąco.
  • Odpowiedz
@byKamel: jak nie europa to egipt może pomyśl. Tanio mega, jakiś all inkluziv z robakami posiedzieć nad morzem. Pozwiedzać raczej nie pozwiedzasz, ale będzie ciepło. Zależy czego szukasz. A jak nie to kreta / cypr.
  • Odpowiedz
@byKamel: wiem,że do października daleko, ale jestem teraz na wschodniej części Rodos i woda jest cieplejsza niż w basenie w moim hotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°) najcieplejsza woda w jakiej pływałem
  • Odpowiedz