Wpis z mikrobloga

Czy to polska mentalność jednak, czy świadomość ekologiczna nie daje mi przeżyć elektronicznego holokaustu który prowadzę przy rolloucie? Kilkaset sztuk pc z i5pro (programiści nadal na tym u nas lecą) ląduje w utylizacji... bo koledze nie chce się szukać firmy odkupujacej sprzet it. Chryste(,)
#zalesie #it
  • 15
@GoplanaLodz: w poprzedniej firmie zbieraliśmy stare monitory 4:3 do magazynku. Chciałem je odkupić, zabrać ale nie...
To było rok temu. W tym roku pytam znajomego co z nimi, a on mówi, że dalej tam stoją w magazynku ( ͡ ͜ʖ ͡)
@GoplanaLodz W sumie można zadzwonić do gminy w #!$%@? Małym i nawet żeby to do szkół dali albo dla bombelków ;) A i za utylizację nie trzeba byłoby tyle płacić
@Fako ta proeko umweltfreudlich korporacja ma w to #!$%@? xD
Lacznie bedzie z 1200 urządzeń do wyrzucenia.

@Caishen ja wlasnie wyrzucam te monitorki dzisiaj tez. Tylko dlatego, ze nowsze modele weszly. Co za zjeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoplanaLodz: niestety w korpo tak to wygląda, większość nie ma zamiaru robić czegoś co mu nie przynosi zysku. Wszystko przez czarno białe przekonania. Albo się jest niewolnikiem z Januszexu albo milenialsem co by tylko piniondze chciał.
@GoplanaLodz: Na pewno dałoby radę jakoś to ogarnąć, bo jak chodziłem do technikum to jeden oddział banku pozbywał się swoich ThinkCentre i przyjechał do nas cały bus z ponad 60 desktopami.