Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że zaczynają koszenie pod blokiem o 6:45? Nie żeby mnie obudzili, bo już od godziny nie spałam, ale taka godzina na hałasowanie wydaje mi się dość średnim wyborem. A tak w ogóle to ciekawe czy mi znowu zrobią dziurę w oknie jak podczas ostatniego koszenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gownowpis
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Idesiku_Nago: Niezależnie od tego o której zaczynają kosić, to i tak komuś nie będzie pasowało. Sam jak kiedyś odśnieżaniem spalinową, to się ludzie pruli, że od 7 w sobotę #!$%@?łem ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Jakby się ktoś #!$%@?ł, bo nieodśnieżone to też pewnie by się pruł.
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: u mnie na osiedlu za każdym razem jak jest koszenie trawy spółdzielnia organizuje festyn z muzyką grillem i jakimiś warsztatami typu robienie lasu w słoikach. Stare osiedle nie żadne tam nowe budownictwo. No i właśnie nie do pomyslenia jest tak wczesna godzina
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Idesiku_Nago: nie jest to normalne. Ludzie tu piszą trawa to, pogoda sro. Co z tego. Sen jest istotny dla zdrowia. Do 8 przynajmniej powinni zaczekać.

@dziekuje:

Sam jak kiedyś odśnieżaniem spalinową, to się ludzie pruli, że od 7 w sobotę #!$%@?łem

Dla takich jest specjalne miejsce w piekle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziekuje: tak, wiem że jest taki typ ludzi któremu uprzykrzanie życia innym sprawia przyjemność. Także wierzę, choć nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: wszyscy robole #!$%@?ą od bladego świtu ciężkim sprzętem, żeby szybko odwalić robotę niebezpiecznym narzędziem i wreszcie wypić "małpkę", którą kupili rano w Żabce i do końca dnia się jakoś przeplątać "na obiekcie".
  • Odpowiedz