Wpis z mikrobloga

Hej czy raz w życiu coś w was pękło bo u mnie tak chyba się zakochałem znowu i normalnie nie chce popełnić tego samego błędu bo dla mnie związek jest czymś poważnym i teraz leżę samemu w pokoju słucham Krawczyka „Trudno być” lub „Nie ma mnie dla nikogo” od paktofoniki ale mniejsza zastanawiam się czy nie napisać do niej ale trochę się cykam bo pisałem do niej ostatni raz Jeden miesiąc temu tak aż tak jestem #!$%@? wszyscy mówią mi czy teraz się dobrze czuje ja odpowiadam tak jestem jak on na zdjęciu. Boje się ,że odpowie mi tekstem pokroju Xddddd miesiąc temu pisałeś teraz to nie ale obronie się i obrócę to szybko w żart do tego jak się uda to zaproszę ją na festyn no w sumie już dziś chciał bym do niej napisać i spytać czy przyjdzie do parku poznać tego chłopaka do którego pisała przepraszam ,że tak odbiegam od tematu ale muszę coś pisać bo normalnie myślą zabije tak ostro znaczy ze mną jest wszystko ok jestem zdrowy psychicznie ale czuje tak zwane motyle w brzuchu ,że cały czas coś mi pulsuje feels good Man. Życie mi szczęścia chłopcy i dziewczyny bo czuje naprawdę ,że napisze do niej o 11 czy by chciała się spotkać............. () #stuleja #stulejacontent #przegryw #wygryw #depresja #zwiazki #damrade
Dziurkaczdofarby-14 - Hej czy raz w życiu coś w was pękło bo u mnie tak chyba się zak...

źródło: comment_igo6FAji7dAlfy0rW5ekfqKLxZn6xDDT.jpg

Pobierz

Napisze czy nie?

  • Tak dasz radę byku 68.0% (34)
  • Hah stulej nie napisze 32.0% (16)

Oddanych głosów: 50

  • 13
@Dziurkaczdofarby-14: daj spokój dzisiaj, napisz na spokojnie i nie po nocy.
Nie ruszaj tematu jakiegoś jej przydupasa, bo po hui? Nie odwalaj jakichś romantycznych pierdół, na spoko i na luzie. Nie wyjdzie? Hu8 z tym, tak bywa. Wyjdzie? Super, tylko nie wymy#laj od razu imion dla waszych dzieci.
Ale wszystko na luzie i bez spiny.