Wpis z mikrobloga

Widzę, że po prawej stronie zdarzył się zbiorowy incydent kałowy (wspominam o kale, bo dla wielu z was to ulubiony temat), bo W POLSKIEJ GRZE śmiano śmieć dać za dużo opcji w tworzeniu postaci xD.

REEEEE JA POTRZEBUJE TYLKO DWÓCH OPCJI, WIĘC INNI TEŻ MAJĄ MIEĆ TYLKO DWIE OPCJE. DLACZEGO LEWACTWO MNIE PRZEŚLADUJE???

Wasze szlochy, kochane płatki śniegu, są cudowne. Oby tak dalej bo brakowało mi ostatnio lolcontentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #cyberpunk2077 #lgbt
  • 40
  • Odpowiedz
@kontowykop: napisz do nich w tej sprawie, może wprowadzą taką opcję, chociaż obawiam się, że w 2077 roku kościół katolicki i księża mogą już nie istnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soojin21: i jeszcze te rojenia, że Redzi to była prawie alt rightowa grupka zjebów tylko dlatego, że wydali polską grę znaną na cały świat. To, że ktoś miał nieszczęście urodzić się w Polsce nie oznacza od razu, że chciałby dyskryminować ludzi ze względu na płeć czy orientację seksualną xD
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: No z nich też była beka. I ci, i ci są dość żalośni, tylko jednak ilość osób które mają ból dupy o te opcje płci jest dużo większa niż tych, którzy mieli ból dupy o brak czarnych.
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137:

i dlaczego tylko z wykopu albo polskiej strony?


nie tylko, napisałam, że najlepiej. dlatego, że ten twój symetryzm jest śmieszny, kiedy jedyne przykłady 'bólu dupy lewactwa' jakie masz to te zza oceanu lub w lepszym przypadku zza zachodniej granicy.
  • Odpowiedz