Wpis z mikrobloga

Od przedwczoraj na ulicach Gdańska oraz Sopotu można zauważyć nowe hulajnogi Hive

Możesz przetestować je za darmo.
Wystarczy podczas rejestracji podać kod promocyjny, to do konta przypisane będziesz miał 32 kredyty, które wystarczą na 25 minut jazdy.
Odezwij się przez Prywatną Wiadomość

Cennik Hive i FAQ:
Wypożyczenie hulajnogi – 3 zł (7 kredytów)
minuta jazdy – 0,50 zł/min (1 kredyt)
postój – 0,50 zł/min (1 kredyt/min – maksymalnie 30 minut)
Nie, nie można wypożyczyć dwóch hulajnóg na jedno konto.
Pryz rejestracji pobierana jest równowartość 5 euro, zwracane.

Dostępne w miastach: Gdańsk, Kraków, Poznań, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Prawdopodobnie niedługo będą też w Gdyni.

Aplikacje: Hive Google Play | Hive AppStore

PS 1/3 trómiejskiego planu sprzed prawie 4 miesięcy wykonano( ͡° ͜ʖ ͡°)
a nie odpisali nigdy na żadnego maila, nawet inicjatorowi

#hive #trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia
------
Na tagu #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 943 mirków) zamieszczam kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 510 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
#hulajnogi #kodypromocyjne
------
Aktualne opłacalne inne promocje:
sponder natychmiast odeśle Ci cały spis kodów

1. Czas wakacji - mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników Airbnb - czyli możliwość wynajęcia hotelu, mieszkania, pokoju na całym świecie :) Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)
Mam również zniżki 50 zł na Booking, niedługo również pewnie na 75 zł

2. Jeszcze trwa promocja gdzie można sobie odebrać 15 funtów na dowolne usługi lub wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł ! _Polecam :)

3. Lime hulajnogi -50% taniej przez 4 miesiące - opis - możliwe również otrzymanie gotówki w postaci 15 funtów

4. Ostatnie dni promocjiRevolut - obecnie jest promocja, że dają 20 zł + darmową wysyłkę karty (korzystanie z Revoluta jest całkowicie darmowe)We wszystkich usługach do których daje Wam kody promocyjne na #kodyodlubiekiedy używam karty Revolut więc polecam
Instrukcja krok po kroku jak założyć konto i odebrać bonus - po kod zgłoś się do mnie przez prywatna wiadomość

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
Pobierz
źródło: comment_9DNKer6eoLKEa38IvODloCBKZKeD3xBX.jpg
  • 12
@Wyrewolwerowanyrewolwer: kwestia zachowania ludzi. Samochody wprowadzono to też przybyło wypadków, wiele wskazuje że to będzie przyszłość co do poruszania się po miescie


@LubieKiedy: Pierdu pierdu, wczoraj robiłem średni bieg. Przy samym pasie nadmorskim stało chyba z 6 sztuk tego syfu, połowa stała perfidnie na środku drogi rowerowej przeszkadzając w płynnym ruchu.
Jak ktoś samochód zostawi na środku drogi to jest afera, w przypadku tych jeżdżących bomb -> wszystko spoko i