Wpis z mikrobloga

Jak prawica poradzi sobie z szalejącym promiskuityzmem w cyberpunk 2077? Czy brak możliwości zawierania sakramentalnych związków na ślubnym ołtarzu w kościele katolickim i uprawianie seksu mimo to, będzie uznany za kolejny objaw ugięcia się przed marksistowską ideologią opiewającą wolność od pasa w dół? Czy to już jest ok i normalne?
#cyberpunk2077 #cdprojektred #4konserwy
  • 4
@Intellectually_superior: A jak lewica sobie radzi atakują codziennie twórców filmów, gier, komiksów i ogólnie wszystkiego żeby tylko wymusić swoje ideologie? Z Cyberpunkiem było tak samo nagonka na kreator postaci trwałą z rok i stąd ta zmiana inaczej było by klasycznie. Więc zawsze zabawne patrzeć na te komentarze z lewej strony, które wyśmiewają mitycznych prawaków, którzy mają problem ze zmianą, która została wymuszona przez lewaków.
@Intellectually_superior: Smutna, dystopijna wizja przyszłości.Degrengolada będąca raczej przestrogą, do czego są zdolne lewicowe rządy niżli pochwałą postępu.
Implant nieśmiertelności wokół którego min. będzie toczyć się fabuła dodaje pikanterii temu obrazowi.
Ciekawe czy ta gra to udżwignie, czy będzie tylko kolorową wydmuszką.

Czy brak możliwości zawierania sakramentalnych związków na ślubnym ołtarzu w kościele katolickim


Niepotrzebny ten sofizmat.

Ja tam się jaram,
@Slavonlorden: Sam jestem prawicowcem, ale ponadto jestem myślącą jednostką, więc gdy jest możliwość lepszego wytłumaczenia, nie bazującego na wygodnym schemacie dostarczanym przez światopogląd, w którym lewacy stosują terror psychiczny na twórcach, to z niego korzystam. A tutaj tak właśnie jest, transgenderyzm, transhumanizm, transspecieism to elementy znane i eksploatowane zarówno przez grę cp 2020 jak i ogólnie gatunek cyberpunk(polecam chociażby "Stan wyczerpania" Grega Egana jeśli idzie o podejście do płciowości; sam nie