Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#tinder #p0lka #przegryw

Wpadł mi pewien pomysł na eksperyment, a mianowicie umawiam się chadem 11/10 wzrostu 196 cm z loszkami przeciętnymi i przyjść we własnej osobie i patrzeć na reakcję.

A nie wyglądam jakoś brzydko, raczej normik 5-7/10, tylko wzrost karła 175 cm.

Mówić im coś o pranku, ciekawe jak długo by trwała taka randka z grubą lochą 2/10 xD

Pewnie naplula by na mnie ze nie przyszedł idealny Klaudiusz, przecież one mogą wymagać a my bierzemy co aktualnie nam się trafi i takie jest prawo normickie, no chyba że jest się tym chadem to taki bierze co chce.
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dleifteh: lepszym pomysłem jest pro sesja fotograficzna, dobra stylowka (można z różnych sklepów internetowych zamówić dobre ciuchy i oddać) , jakieś auto z wypożyczalni, wydasz 1000-2000 zł a masz plus 3 na tinderze. Jak laska normalna to można to jakoś rozegrać a jak leci tylko na wygląd i kasę to i tak szkoda czasu
To i tak słaby pomysł ale i tak lepszy niż twój
@dleifteh: Ja jak studiowałem (mimo że miałem wtedy dziewczynę), założyłem się z kolegami że w klubie wyrwę jakąś najbrzydszą dupę jaka jest na parkiecie. Nie uważam się za przystojnego (ale nieraz już po rodzinie żony słyszałem, że kuzynki się nie mogły napatrzeć na tego Daniela albo koleżanki żony). Wyszukałem taką jedną co miała sukienkę świecącą jak neon, obcisłą że każdą fałdę na brzuchu było widać a miała ich z 20, do
@Tlenowodorek_polaka: nieeeeeeeeeee wiesz jakie dziewczyny są najgorsze.
Takie które kiedyś miały nadwagę tak z 20 - 30 kg, schudły tak że może nie modelka lekka nadwaga jest z 5 KG - ale wtedy zaczyna się festiwal upośledzenia - cycki i dupa na wierzchu całe życie, kolorowe włosy i tak do momentu kiedy nie złapie JOJO
@dleifteh: No to po co ci w ogóle te "eksperymenty"? Liczysz na to, że ci się uda przypadkiem ruchnąć coś "lepszego" od twojej? Daj sobie z tym spokój, bo zostaniesz z ręką w nocniku i z #!$%@? w łapie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harmonia: dlaczego? Nie wiem czy to kompleksy, ale powiedz mi każdy poniżej 10/10 ma od razu kompleksy? Bo laska wybiera tego modela często chamskiego od typa 8,5/10?

Serio dałbyś kosza lasce 9/10 dla idiotki 10/10?
@dleifteh: Patent by był spoko jakbyś był tym Klaudiuszem 11/10 i przyszedł na spotkanie z nimi, a potem powiedział: "ahahha głupie szmaty, myślałyście że macie u mnie szansę, LOLLLOLLXD?!" i poszedł. W twoim przypadku efekt może być żaden :P
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harmonia: @puzonyyx: to niech jakiś wykopowy chad zrobi taki eksperyment

Jedynie jaki kompleks mam to wzrostu bo mam loszke podobnego wzrostu i wiem że ona wolałaby jakbym był wyższy... Bo lubi podczas seksu jak się mówi do niej 'mala' ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A ostatnio na imprezie jedna 100 kg 160 cm wzrostu, mówi że spoko jestem tylko trochę za niski...

Wtedy nie wytrzymałem o ją
@dleifteh: Wzrostu nie zmienisz, ale możesz barki zrobić i mówić do niej "mała" ;). Ja mam 178 i nigdy nie miałem z tego tytułu żadnych problemów. Nie umawiam się w wyższymi, bo mi się nie podobają.
@puzonyyx hmm właśnie jeden normik mojego wzrostu mówi że mam wąskie bary a on ma szersze a ona wybrała mnie xD.

Tylko że jest wychudzony, z 64 kg waży, a ja mam więcej mięśni no i tłuszczu też xd

To mi moja powiedziała że lubi większych a nie takich chudzielcow jak tamten normik, więc barki średnio pomagają, chyba że ma się na prawdę wąskie...
@dleifteh: Nie no #!$%@? 64kg to jest tak nikczemna waga, że nie ma o czym gadać. Dzieciaki w gimbazie ważą więcej. Jak coś ćwiczysz i masz jakąś masę mięśniową, to nie ma #!$%@? żebyś przy wzroście dobijającym do 180cm wazył mniej niż 75-80.
@dleifteh: Jak waży 64kg to nie ma żadnych barków, a najwyżej protrakcję od siedzenia przed kompem i wyciągania łba do przodu. Jak się ma mniej niż 180, to imo trzeba coś ćwiczyć. Lepiej wyglądać jak mały czołg, niż jak małe dziecko. Barki, klata, najszerszy grzbietu to priorytety.
@tv4rion: żadna mi tego nie wypomina, gdzie tak napisałem?

ale jeśli dla laski która jest niższa z 2 cm max nie jestem za mały i jest ze mną, to dla niższych powinienem być olbrzymem ( ͡° ͜ʖ ͡°)