Wpis z mikrobloga

  • 164
#polskiedomy #wykopplus30club #kiedystobylo

Jak byłem gnojkiem w połowie lat dziewięćdziesiątych, to muszle w ubikacjach miały taką jakby półkę. Czasami, jak się zrobiło dużą kupę to lubiła stanąć na sztorc i gilgotać w pupę. Nie wiem, jaki inżynier pracował nad tym projektem, ale był to niewypał. Poza tym, po co to było? Żeby podziwiać jak się nasrało? ¯\_(ツ)_/¯
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motaboy: Dupe się myje, a papier służy do osuszania xD Nie wrzuca się tam obsranego papieru.


@Arrival: Czym mam umyć tą dupę, skoro te sracze wyglądają dokładnie tak, jak nasze w miejscach publicznych, czy hotelach a jedyna róznica jest taka, że proszą cię o to, żeby nie spłukiwać papieru. :)

Bardzo rzadko w hotelach pojawia się bidet - jest tylko w tych naprawdę droższych i bardziej luksusowych.
  • Odpowiedz
@motaboy w Brazylii spotkałem się z takim rozwiązaniem, że z kraniku do spłuczki szedł też wężyk z takim małym psikaczem na końcu i pozwalało to umyć tyłek. Muszla była jednocześnie muszlą i bidetem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jonzi: to sobie to kup, ja mam tak w domu, montujesz słuchawkę bidetową, można ją podłączyć pod regularny kran w umywalce
  • Odpowiedz