Wpis z mikrobloga

  • 7
@misiekss Ja mam szacunek do tych firm które mają szacunek do graczy. CDPR po raz kolejny udowodnili że nie tworzą gry dla graczy, ale dla skrajnie lewicowych aktywistów. Nie szanują oni graczy, tym samym ja nie szanuję ich i życzę im aby skończyli jak Bioware.
  • Odpowiedz
@Benn: tfu na LPG też, takie konkretne
@Grzolsat: jestem graczem i mam #!$%@? czy jest facet I baba, czy damska i męska sylwetka czy #!$%@? wie jak to rozwiązali. Wolałbym, by na przekór debilom LPG zostali przy pierwotnym pomyśle, ale to firma która ma zarabiać a nie prowadzić wojnę ideologiczną.
To, że zrobili inny kreator (notabene pasujący do świata cyberpunku w którym z ciałem możesz robić co chcesz) nie upoważnia
  • Odpowiedz
  • 9
ale to firma która ma zarabiać a nie prowadzić wojnę ideologiczną.


@misiekss I dlatego właśnie publicznie i na oczach wszystkich wyrzuca gościa który prowadził ich Twittera za jeden niewinny żarcik, cenzuruje plakat z babą z #!$%@? po atakach ze strony SJW i zwyczajnie stosują strategię przepraszania każdego skrajnego lewaka. Ale tak, zero ideologii, totalna obojętność.

(notabene pasujący do świata cyberpunku w którym z ciałem możesz robić co chcesz)


To że tam jest
  • Odpowiedz
@Grzolsat: nie mówię, że są super. Wolałbym by mieli twarde podejście ale biznes to biznes.
#!$%@? mnie obchodzi "skrajne lewackie" coś, tylko napisałem o tym, że to uniwersum w którym modyfikacje ciała to rzecz zwykła.
A żart na Twitterze był dobry, z tym #!$%@?. Tfu na cdr! XD
  • Odpowiedz
@Grzolsat: > Więc wybierasz typ ciała, a my mamy dwa głosy, jeden brzmiący męsko, jeden brzmiący kobieco. Możesz je mieszać i dopasowywać. Możesz je podłączyć w dowolny sposób. A potem mamy wiele dodatkowych odcieni skóry, tatuaży i fryzur. Dlatego naprawdę chcemy dać ludziom swobodę tworzenia własnej postaci i grania tak, jak chcą – zaznacza Marthe Jonkers.
No jest to trochę dziwne, ale z tego co rozumiem, to postać ma nawiązywać do
  • Odpowiedz
I dlatego właśnie publicznie i na oczach wszystkich wyrzuca gościa który prowadził ich Twittera za jeden niewinny żarcik


@Grzolsat: nie, oni wyrzucili człowieka odpowiedzialnego za PR, którego to PR kosztował ich przynajmniej dwa kontrakty.
  • Odpowiedz