Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech... Nienawidzę robić zakupów z moimi rodzicami.
Moją pasją jest akwarystyka, mam kilka zbiorników, ale postanowiłem zrealizować moje marzenie, czyli biotop polskich rzek.
Wybrałem się zatem do zoologicznego po zakup nowego zbiornika. Mój ojciec od początku uparł się że chce jechać ze mną. Ok, zawsze pomoże w transporcie.
W sklepie mówię do sprzedawcy, że szukam takiego i takiego szkła, belki led, taki i taki filtr. Ok.
I tu wkracza mój ojciec: ,,a na co Ci taki drogi, ten jest tańszy, a po co takie duże, mniejsze jest tańsze i weź profilowane, jest ładniejsze, bla bla..."
Ostatecznie kupiłem szkło o kilkadziesiąt litrów mniejsze niż chciałem, z profilowaną szybą którą strasznie źle się czyści i osobiście nie podoba mi się, a zamiast belki LED stanęlo na zwykłej świetlówce, bo tańsza. Przez to, że nie potrafię mu się postawić, wydałem kilkaset złotych na coś, co tak naprawdę mi nie odpowiada i nie jestem w ogóle zadowolony z zakupu. Nie można dokonać zwrotu towaru. Zabijcie mnie. (,)
#przegryw #rodzice #akwarystyka #zakupy #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przejmuj sie bo juz nic z tym nie zrobisz. Akwarium zawsze mozesz kupic następne i na pewno kupisz. Jedyne czego nie mozna - to oddac komus zycia a reszte zawsze mozna kupić.
Co mnie interesuje jednak - jaka obsada byla jest planowana?
To tak jak mój ojciec dziś w Media Markt:

Ja: Może mi pan coś powiedzieć o tych lustrzankach?
Ojciec: PO CO CI TAKA DROGA LUSTRZANKA, BIERZ KOMPAKT BĘDZIE TANIEJ!!!!!111.

Tyle, że ja już nie daje sobie wejść na głowę :)