Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TLDR
Moja żona jest słaba w łóżku.

Jesteśmy ze sobą 10 lat, 2 lata po ślubie. #seks jest praktycznie od początku, jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami.

Ogólnie nie chodzi o częstotliwość, bo ta jest w miarę ok ale o podejście do spraw łóżkowych. Dla mnie jest to miła i ważna część związku ale też po prostu przyjemność i okazja do spędzenia odrobiny czasu na wzajemnych pieszczotach. Dla mojej żony seks istnieje chyba tylko w tym pierwszym wymiarze.

Typowy stosunek wygląda tak, że leżymy już gotowi do spania, ja zaczynam ją całować itd. kochamy się w jednej z 2 pozycji (na jeźdźca albo klasycznie) i koniec. W dodatku ten jeździec wychodzi jej tak kulawo, bo siedzi tylko u góry i porusza biodrami przód tył, bez podnoszenia się ani nic. Kiedyś ją kilka razy namówiłem od tyłu ale krępowała się tak, że szkoda gadać (pewnie chodziło o to, że widać odbyt wtedy, a ją to żenuje chyba najbardziej). Seks oralny z mojej strony tylko jak jest na prawdę bardzo napalona, z jej nastąpił może 4 razy przez 10 lat, z czego ani razu bez mojej prośby. Już nie wspomnę o ich jakości, skoro ma takie doświadczenie - ale oczywiście mówiłem, że wspaniałe, żeby jej nie zniechęcać.

No i co ja mam #!$%@? zrobić. Próbowałem rozmawiać z nią o tym wielokrotnie, to tylko milczała i najwyżej była po tym obrażona i zażenowana. Jak w ogóle zasugeruję coś w trakcie stosunku, to już jest koniec, schodzi ze mnie, odwraca się i nara. Jak zapytałem czy mogłaby mi czasem zrobić loda tak sama z siebie, to powiedziała tylko, że może kiedyś, bo to dla niej za duży skok i ona chce powoli, a w ogóle to czuję się naciskana. W tym tempie pierwszego dobrze zrobionego loda będę miał, jak będę przechodził na emeryturę.

Nie zrozumcie mnie źle, we wszystkich innych kwestiach się dogadujemy, jest bardzo kochana i nie jest to coś co byłoby dla mnie powodem do rozwodu ale po prostu chciałbym kiedyś zostać tak porządnie wyruchanym przez kogoś, kto nie wstydzi się swojego ciała i tego co z nim robi.

#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 263
A kto tak pisał?


@Liwiia: Ohjeny pisała:

Koleś nie ma w sobie za grosz pokory. Dziewczyna z miłości zmusza sie codziennie do czegoś co nie sprawia jej przyjemności, co ją męczy. Robi to nawet czasem w pozycjach które ją krępują. Byłeś wrzod kiedys upokorzony? Chcialbys sie tak czuć codziennie przez ukochaną osobe? Oczywiscie op nie napisal jak dlugo trwa taki stosunek. (Będący pewnie męczarnią)

Skoro robią to w dwoch pozycjach i
Ogólny przekaz jest taki, że ona z nim strasznie cierpi i powinien się cieszyć z tego co ma, a najlepiej to w ogóle się od niej odwalić.

To pisz to do niej.

On nie wie czemu ona nie lubi i dlatego może liczy na zmianę.

Liczy na diametralną zmianę w gwiazdę filmów dla dorosłych, co raczej nie nastąpi

No ale jeśli ona faktycznie tego nie lubi, a to robi z nim od
To pisz to do niej.


@Liwiia: Ty tamten komentarz poparłaś.

Liczy na diametralną zmianę w gwiazdę filmów dla dorosłych, co raczej nie nastąpi


Bardzo możliwe, że nie nastąpi, jednak jeśli on nie wie o co chodzi, to ma prawo tego nie rozumieć.

Niczyja raczej. Możliwe, że bardzo chciała mieć kogoś, założyć rodzinę itp. a że ma to też swoje skutki uboczne to jest jak jest.


Jak facet bardzo chce być z
: Ty tamten komentarz poparłaś.

Poparłam jako jakąś prawdę ogólną wyk0pków, a sytuacji przecież tez do końcami nie znam. OP sam sie plącze. Najpierw pisze, że jest słabo, potem się wypiera, że nie jest jednak tak źle

Bardzo możliwe, że nie nastąpi, jednak jeśli on nie wie o co chodzi, to ma prawo tego nie rozumieć.

Ale on wie o co chodzi. Żona ma za niski temperament jak na jego gust i
Poparłam jako jakąś prawdę ogólną wyk0pków, a sytuacji przecież tez do końcami nie znam. OP sam sie plącze. Najpierw pisze, że jest słabo, potem się wypiera, że nie jest jednak tak źle


@Liwiia: pisał, że dla niego jest słabo, a nie że jej jest źle.

Ale on wie o co chodzi. Żona ma za niski temperament jak na jego gust i nie inicjuje czegoś, czego pragnie mniej od niego


To może
Seks teraz nie jest zły, to co robimy sprawia nam obojgu przyjemność


@Strzelec_Kurpiowski: To napisał

To może wynikać z różnych rzeczy, a nie z samego niskiego temperamentu. Co prawda powinien pytać o to żonę, a nie wykopków, jednak wciąż nie oznacza to że nie da się nic zmienić.

Czyli wychodzi na to, że "nie jest źle, ale nie jest idealnie tak jak ja chcę". Gość jest jakimś perfekcjonistą najwyraźniej

Był on
Czyli wychodzi na to, że "nie jest źle, ale nie jest idealnie tak jak ja chcę". Gość jest jakimś perfekcjonistą najwyraźniej


@Liwiia: może jest, albo uważa że zawsze może być lepiej.

Może stwierdziła, że powinna się poświęcić. Coś na zasadzie tych nieszczęsnych wyjść do restauracji, o których pisałeś.


Tylko wtedy nazwałaś to oszustwem i udawaniem kogoś innego, niż w rzeczywistości.
może jest, albo uważa że zawsze może być lepiej.

Ciekawe czy się innymi dziedzinami tak przejmuje

Tylko wtedy nazwałaś to oszustwem i udawaniem kogoś innego, niż w rzeczywistości.

Ale ja nie jestem żoną OPa, piszę hipotetycznie
nie wiadomo, ale najpewniej to zarzutka ¯_(ツ)


@Strzelec_Kurpiowski: A czemu?
Widzisz, a my się tu tyle produkujemy ¯\(ツ)_/¯

Wiem, że jego żoną nie jesteś, po prostu zauważyłem pewne podwójne standardy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No jakaś solidarność jajników musi być, zresztą ja niestety nie mam jak zrozumieć "frustrata seksualnego" jak go ktoś określił, bo myślę inną częścią ciała ¯\_(ツ)_/¯
A czemu?

Widzisz, a my się tu tyle produkujemy ¯_(ツ)


@Liwiia: co za normalny człowiek pisałby takie rzeczy na portalu dla gimbusów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dodatku użyłby prawidłowo tagów i pisał tak jak wykopki lubią? XD

No jakaś solidarność jajników musi być, zresztą ja niestety nie mam jak zrozumieć "frustrata seksualnego" jak go ktoś określił, bo myślę inną częścią ciała ¯_(ツ)/¯


Ja też myślę
W dodatku użyłby prawidłowo tagów i pisał tak jak wykopki lubią? XD

No to czuję się jak w ukrytej kamerze xD

Ja też myślę inną częścią ciała niż podmiot tego wpisu, a mimo to podwójnych standardów nie stosuję i staram się być sprawiedliwy dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale mimo wszystko bardziej dla OPa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to czuję się jak w ukrytej kamerze xD


@Liwiia: no bo tak jest tutaj trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale mimo wszystko bardziej dla OPa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bynajmniej, jeśli to byłaby prawda, jego uważałbym za idiotę, bo pisze na wykopie, zamiast pytać żony.

Dla mnie taka sytuacja to nie byłby żaden problem, bo po pierwsze, nie uprawiałybym seksu przez tyle
no bo tak jest tutaj trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Strzelec_Kurpiowski: Albo i lepiej: "Z kamerą wśród zwierząt"

Dla mnie taka sytuacja to nie byłby żaden problem, bo po pierwsze, nie uprawiałybym seksu przez tyle lat przed ślubem, a gdyby to było po ślubie, to bym z żoną porozmawiał szczerze i zapytał o co chodzi i jeśli to coś przejściowego, to pomógłbym jej przez to przejść, a
Albo i lepiej: "Z kamerą wśród zwierząt"


@Liwiia: najgorsze, że tu zwierzaki same się nakręcają do coraz gorszych rzeczy XD

Jesteś wymagający, ale jesteś też bohaterem, na jakiego wyk0p nie zasługuje :D


Wymagam dużo, ale również dużo oferuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko oczywiście zależy od kontekstu, bo gdyby mi żona w takiej sytuacji powiedziała, że chciałaby aby było mi przyjemnie, ale nie może, bo to dla
@Strzelec_Kurpiowski:

Wymagam dużo, ale również dużo oferuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To się nie reklamuj, bo tu same p0lki i zaraz się zlecą, bo wyczują dobrą partię xD

jeśli by wyskoczyła z tekstem, że mam się odwalić i cieszyć z tego co mam, bo ona ma swoją wolność, to bym się od niej odwalił, tyle że definitywnie.

Za takie coś aż taka kara?
To się nie reklamuj, bo tu same p0lki i zaraz się zlecą, bo wyczują dobrą partię xD


@Liwiia: one zazwyczaj dużo oczekują, ale niewiele oferują, więc dla nich jestem raczej kiepskim wyborem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za takie coś aż taka kara?


To nie byłaby kara, tylko zwykłe rozejście się ze względu na zbyt duże różnice w charakterach.

No i oczywiście starałbym się takie coś wychwycić przed
@Strzelec_Kurpiowski:

one zazwyczaj dużo oczekują, ale niewiele oferują, więc dla nich jestem raczej kiepskim wyborem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale przecież p0lek jest 10000000 mniej i jeszcze imigranci zabierajo, wiec nie wolno wybrzydzać!!!111

No i oczywiście starałbym się takie coś wychwycić przed ślubem.

Będziesz wystawiał na próby :D