Wpis z mikrobloga

@CienkiPPP: ja nie przepuszczam dopóki nie skończę swojego manewru, to chyba bezpieczniejszy wariant niż gwałtowny zjazd na prawy pas pomiędzy dwie ciężarówki i gwałtowne hamowanie do 90...
A jak natręt zaczyna mrugać mi długimi i jeździć od lewej do prawej to puszczam spryskiwacze, z reguły frustraci się uspokajają.
Nigdy nie jeżdżę ekspresówkami poniżej limitu, a często i te 140-150 wrzucę na tempomat, więc zawalidrogą chyba nie jestem.
  • Odpowiedz
@mat_91 jak jest mały ruch i samochody nie są gęsto na prawym pasie to spoko, ale jak jedzie jeden ciągły rządek, gdzie po prostu trzeba wyprzedzać kilka a nawet kilkanaście aut na raz to inaczej sprawa wygląda, bo wtedy praktycznie cały czas musisz jechać lewym/ środkiem.
  • Odpowiedz
@bidzej: Akurat w mieście lepiej jeżdzić środkiem bo prawy często się kończy/jest tylko do jazdy w prawo/itd i weź tu balansuj jak je jeszcze duży ruch a chcesz se tylko jechać prosto, a jak jeszcze miasta nie znasz a nie masz jak wrócić na środkowy i zawracaj po centrach. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale każdego kto już na autostradach/ekspresowych/itd jeżdzi środkiem/lewym bo tak to pieścić prądem.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: oczywiście, że tak jest. ale ostrzegam, że postowanie nt. ruchu drogowego (a w szczególności szybkości ruchu) na mirko to jak wycieczka do czarnobyla 26 kwietnia 1986 roku o 1:20. ciężki rak z przerzutami pewny, a i rozrywka wątpliwa.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem ludzie są #!$%@?, Korwin ma rację, to jest sytuacja, która dobrze to obrazuje.

Raz słyszałem tłumaczenie, że "tak jest bezpieczniej, bo jak co to mogę uciekać w prawo albo w lewo". Co jest bez sensu, bo to właśnie na prawym pasie zawsze można uciec na awaryjny. A na inny pas nie zawsze. To po pierwsze.

Po drugie, wystarczy trzymać dystans i nie będzie potrzeby nigdzie uciekać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cointreau: jeżdżę codziennie obwodnicą Trójmiasta, już mi wisi jak na lewym ktoś podjeżdża pod dupę. Zawsze mnie bawi jak krzyczą albo świecą światłami. Najlepiej jak go puścisz a potem cuprą dojeżdżasz za nim i on puka się w czoło xD
  • Odpowiedz
Mógłbym wysłać z 10 fotek jak ostatnio leciałem S8 w stronę Białego XD


@PanKracy582: Na A2 między Warszawą a Łodzią jeszcze lepiej, dwa pasy i non stoo przyspieszanie-hamowanie. #!$%@? idzie dostać od tych debili i osoby, która zbudowała A U T O S T R A D Ę z dwoma pasami XD
  • Odpowiedz