Wpis z mikrobloga

Pytanie z zakresu szeroko pojetego lakiernictwa itd, mam małe zdarcie lakieru na narożniku błotnika, plan jest taki żeby to zedrzeć, na blachę app r-stop. Mam lakier akrylowy, planuję sobie to jakimś pędzelkiem lekko przelecieć. Tylko pytanie jaki podkład? Akrylowy? Epoksyd?
Do tej pory wszystko robiłem epoksydem w sprayu, ale to był gruz, teraz mam normalna furę i chciałbym to zrobić dobrze. :D
Z góry dzięki
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #lakiernictwo #blacharstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Tylko_noc r-stop pędzelkiem, tak, to wiem. Zastanawiam się po prostu jak to ugryźć, a że epoksyd mi się skończył to uznałem że to dobry moment żeby się w coś zaopatrzyć. Kupię chyba po prostu epoksyd z novola, też sobie go pędzelkiem naniose, zeszlifuje trochę i na to lakier dam. Wszystkiego będę miał w zapasie, jak nie wytrzyma to zrobię to inaczej. A ubytek ma ok 1x1cm w dolnym rogu także mogę
  • Odpowiedz
  • 0
@Tylko_noc wrzuciłem lakiernictwo bo chłopaki pewnie ogarniają co lepsiejsze. Nie mam, do tej pory w chrupku się bawiłem sprayami, tutaj to małe g---o zrobię pędzelkami żeby było zabezpieczone przed ruda, bo w przyszłym roku i tak będzie szło do lakiernika w paru miejscach poprawki porobić.
  • Odpowiedz