Wpis z mikrobloga

@tylkoatari: nie mam zielonego pojęcia. Ja dostaję już reklamę kontekstową z tej sieci i jak przez nią wchodzę to mam właśnie ceny na poziomie 19-24 pln. Max 24 zbieram za wydania podwójne 3D, dzięki temu (o gustach się nie dyskutuje) kolekcjonuje sobie #marvel w 3D.
@birdland: z tych filmów, których szukam to głównie dvd, bo br w ogóle nie ma. dopiero niedawno coś ruszyło i stare klasyki horrorów są wydawane na br, w usa, w zaporowych cenach. Poza tym kupuję fizycznie w sklepie i jak są w złym stanie, to nie biorę. :)
btw dlaczego filmy na bluray są takie drogie?


@tylkoatari: kiedyś czytałem, że na początku były takie ceny, bo to nowość, a wraz z popularyzacją ceny miały być mniejsze. Sęk w tym, że ta popularyzacja nigdy nie nastąpiła, nigdy też nie zastąpiły dvd, które wbrew wszelkim oczekiwaniom nadal mają się dobrze. no i sytuacja jest taka, że to br wymierają a nie dvd. stąd ponoć cena.
@sejsmita: > no i sytuacja jest taka, że to br wymierają a nie dvd. stąd ponoć cena.

@sejsmita: No i pewnie masz rację. Do wszelkich gazet dalej dodawane są DVD, które się przeżyły jak... przeżytek ( #pdk ). Ale się nie dziwię, do tej pory widzę jak u ludzi jak do wielkich ekranów TV >40`` podłączone są dekodery poprzez SCART. Nie poradzisz. Świata od SD nie zbawisz.