Wpis z mikrobloga

Kobieta z kochankiem w łóżku, mąż w delegacji.
Zabawa w najlepsze, nagle słychać przekręcanie zamka w drzwiach.
Kobieta myśli: -Mąż! Boże co ja zrobię, Boże! Proszę cofnij czas o godzinę!
Nagle czas się zatrzymuje, kobieta słyszy głos boga: - Dobrze, cofnę czas o godzinę, ale za to kiedyś zginiesz rażona piorunem!
Kobiecie się upiekło, lata mijały, a ona unikała złej pogody jak mogła, bojąc się spełnienia proroctwa.
No ale zdarzyło się jej wygrać wycieczkę w góry, bała się trochę, ale pomyślała, że będzie się pilnować, ryzyko niewielkie itd..
Po paru dniach nadarzyła się okazja pójść na Giewont, kobieta pomyślała - Pójdę! Pomodlę się przy krzyżu, odkupię winy!. I tak udała się na sczyt.
Nagle ni stąd ni zowąd burza, niebo pociemniało, wichura.
Kobieta: -Boże! Chyba nie pozwolisz mi tu zginąć razem z setkami tych niewinnych ludzi!
Bóg na to: Niewinnych!? Ja was tu k***y, od 10 lat zbierałem!

#suchar #gory #przewodnik #giewont
  • 34
@In_thrust_we_trust: po pierwsze zarzucasz mi wyjście na błazna kiedy to ty nie umiesz czytać. Książka im nakazuje nie oceniać a to robią - dlatego po**ni napisałem. A skoro ja jestem błaznem to ci po starym pojechałem gimbusie bez testu z polskiego ewidentnie.
@iAmTS: napisales ze katolicy nie oceniaja czy ktos pojdzie do nieba czy piekla w odpowiedzi na komentarz ze kazde dziecko sie rodzi grzesznikiem
Chodzilo mi o te dwie wypowiedzi i nie ma tutaj rzekomej sprzecznosci, wg ich religii kazde dziecko sie rodzi juz grzesznikiem ale jednoczesnie to Bog osadza ostatecznje a nie czlowiek.
Masz jakies klopoty ze zrozumieniem czlowieku? xD Ile Ty masz lat, 18?
@In_thrust_we_trust: napisałem, że nie należy według ich wiary oceniać analfabeto a nie, że tego nie robią właśnie xD Mówiłem, ze masz problem z baniakiem xDDD

Patsi

@wawelkor: Wg wiary katolickiej już noworodek jest grzesznikiem



iAmTS

@Patsi: tak ale również nie należy oceniać człowieka i mówić czy pójdzie do piekła za to co zrobił czy nie :)
@iAmTS: Ty serio jestes jakis uposledzony czy trollujesz? xD

Dobrze ze przytoczyles te dwa cytaty, moze Twoja glowka podola i zrozumiesz.
No wiec skup sie: gdzie w tych dwoch wpisach widzidz jakakolwiek sprzecznosc, tj. w jaki sposob Twoj wpis jest jakims dowodem na hipokryzje/sprzecznosc przekonan katoli w kontekscie pierwszego wpisu.
Serio, intetesuje mnie czy podolasz tej operacji intelektualnej.