Wpis z mikrobloga

Widzę ze moderacja szybciutko skasowala mój wpis dotyczący naszych wspaniałych p0lek.To może jeszcze raz, mam wielu znajomych z innych krajów (Turcja,Niemcy,Anglia) i wszyscy zgodnie potwierdzają, że nasze rodaczki deikatnie rzecz ujmując się nie szanują (nie są najtrudniejszymi kobietami do zdobycia). Ten trend lecenia na obcokrajowców wynika z faktu, że kiedyś za komuny matki mówiły swoim córką że facet z obcego kraju to prestiż i ktoś lepszy, komuny juz dawno nie ma ale jak widac ta wiedza dalej przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Zapraszam na tag #naukowcyprzegrywu
#tfwnogf #p0lka #przegryw
Roberto_Soldicz - Widzę ze moderacja szybciutko skasowala mój wpis dotyczący naszych ...

źródło: comment_wAxIXsXCNjHjVgEvlFrY1iedXI07krBs.jpg

Pobierz
  • 16
Tak tak, #!$%@? erazmusy z turcji na pewno mają klase i kase.


@Roberto_Soldicz: zeby utrzymac sie na Erazmusie i imprezowac to akurat trzeba miec kase bo dostaje sie z funduszu 300Euro a to nawet w Polsce nie jest duzo i za tyle sie nie utrzymasz
@Roberto_Soldicz: a ja myśle ze to nie jest kwestia tego co matki w domach mówiły a raczej tego ze w innych krajach kobiety wyglądają znacznie gorzej niż w Polsce bo pracują już od kilku pokoleń i nie maja tyle czasu co nasze polki oraz musza się bardziej spinać bo w zachodniej kulturze faceci nie są tacy głupi i naiwni. Polak myśli jak zapewnić rodzinie byt a obcokrajowiec ma to w dupie