Wpis z mikrobloga

moze nie #anonimowemirkowyznania ale tez wyznanie
nie lubie gurbych kobiet

nigdy tego nie zrozumiem...jak koles jest gruby to ma ksywe gruby i elo
jak dupa jest gruba to placze i wgl robi cyrki jkabys powiedzial ze jest zdeformowana

kiedys powiedizlem w podstawowce jakas koleznka jest gruba i poszedlem do dyrekotra i nie moglem za #!$%@? zoruzmeic co takeigo powiedzialem
ta kolezanka dzisiaj ma prawie 30 lat i dalej jest gruba

czemu kobiety maja taki bol dupy i nic z tym nie robia jak sa grube

wole zeby kobieta byla bez makijazu ubrana w lumpy i byla szczupla niz jakbybyla gruba i byla u kosmetyczki
kobieta mowi ze dba o sb chodzi do kosmetyczki ubiera sie w gucci i wgl ale jak jest gruba to tak czy tak ta gruba morda jest odcyhajaca nie atrakcyjna czy obrzydliwa wrecz

zawsze jakbylem z kumplami czy cos to zawsze jakas gruba #!$%@? sie kolo mnie krecila
wstyd jak #!$%@?

napiszcie czy a jezeli tak to czemu nie lubicie grubych bab bo juz nie wiem czy to moje #!$%@? czy co

#gownowpis #kiciochpyta #przegryw
#mikrokoksy
elofrytki - moze nie #anonimowemirkowyznania ale tez wyznanie
nie lubie gurbych kobi...

źródło: comment_5lBmrFaTvIbWH5FcOK9rgcz2ksq1vzou.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sspermenkaa:

U osób otyłych najczęściej występuje choroba wieńcowa (choroba niedokrwienna serca), miażdżyca, nadciśnienie tętnicze. Choroba niedokrwienna serca jest diagnozowana u ponad 40 proc. osób otyłych. W porównaniu z osobami o prawidłowej masie ciała, otyli są o 1,5-krotnie bardziej narażeni na wystąpienie tego schorzenia. 10-procentowa utrata masy ciała zmniejsza o 20 proc. ryzyko choroby niedokrwiennej serca. Do chorób sercowo-naczyniowych na tle miażdżycy zalicza się nie tylko wieńcową chorobę serca, ale także zawał
  • Odpowiedz
@elofrytki: Dokładnie, jak widze grubą babe to mnie obrzydzenie bierze, rozumiem, kobieta może być gruba jak chce ale niech nie wychodzi wtedy z domu żeby ludzie nie musieli patrzeć na te ulane dupska i spuchnięte mordy.
  • Odpowiedz
  • 1
Obrzydzają mnie baby co mają takie tłuste paluchy jak parówki i się pocą i meczą strasznie szybko. Nie dość, że ohydne, to w dodatku niezdrowe ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@elofrytki: też tego nie rozumiem :/ szkoła to jest #!$%@? środowisko. Tam nie ma sprawiedliwości... tam nie uczą życia tylko po prostu kobiety tam są dużo dużo wyżej nad chłopakami.
A grube lochy... Jeżeli im przeszkadza opinia grubej to niech schudnie...
Taką osobę jedynie może obronić choroba która uniemożliwi schudnięcie
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: przeyztaj jeszce raz pierwszy wpis albo wypierdlaj zielonko xD

przejmuje


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: tu chodzi oto ze jak ktos powie na cipe ze jest gruba to sie rzuca lol xD
@CasualMirek: no to mowie ze jak jest gruba niech nie placze ze jest gruba #!$%@? mnei czy shcudnie cyz luibi zrec ale niech nie placze ze jest gruba bo jest taka parnoaja ze bylo mi wmawiane ze powiedzialem cos zlego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sspermenkaa: Może źle zrozumiałem, ale chyba akceptujesz to, że jesteś ,,gruba". Jeśli faktycznie Twoje BMI nie jest w normie i nie zamierzasz tego zmienić, to chciałem tylko uświadomić Cię, że wiążę się to ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia niektórych chorób. Chyba, że masz o tym świadomość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sspermenkaa: Ludzie często postrzegają swoje zdrowie jako wartość, która jest wysoko w ich hierarchii wartości. Po prostu chcą być zdrowi. Także grubi ludzie chcą być zdrowi, w znaczeniu - nie być na nic chorym i maksymalnie wydłużyć swoje życie. Część, z tych chcących być zdrowym, może nie mieć świadomości, że otyłość zwiększa ryzyko wielu chorób, które mogą prowadzić do śmierci. Dlatego staram się uświadomiać osoby, które akceptują swoją otyłość, że bycie
  • Odpowiedz
@elofrytki: z takich #!$%@? rzeczy to w czasach szkoły podstawowej byłem wyrośniętym chadem sportowcem thundercockiem na którego leciały laski i szkalowałem jedną że jest gruba, ale robiłem to w tak #!$%@? dręczycielski sposób że jak sobie o tym teraz pomyśle to mam ochote sie #!$%@?ć. Ostatecznie pod koniec podbazy przez moje szkalowania gadała że idzie na diete, dalej podś#!$%@?, spotkałem ją w drugiej klasie gimby i to dalej najlepsza sztuka jaką
  • Odpowiedz
@elofrytki: Ja dziele grubaski na te śmieszne i obrzydliwe/odpychające. Nigdy nie zrozumiem jak jakaś kobieta ważąca 90kg+ może uważać się za piekna, obnosić się z tłuszczem i nic z tym nie robić. Pomijając walory(lub ich brak) wzrokowe to jeszcze problemy ze zdrowiem przy takiej wadze :/
  • Odpowiedz
@Czarnulencja uważać się za piękną a obnosić z tłuszczem to też co innego ja też nie trawie jak baby większe nie ubierają się jak powinny noszą jakieś za krótkie spodnie lub sukienki lub obcisłe bluzki gdzie widać fałdki,jak już się je na to chociaż ubierz się #!$%@? jakoś porządnie xD i to nie oznacza worka a coś #!$%@? dobrego i za dupę najlepiej xd
  • Odpowiedz