Wpis z mikrobloga

@kennyskrrt: Pan Pepe powinien być ostrożny, bo nie zna miejsca nowego i tam może być gorzej. Też kiedyś dostałem 45% podwyżki i opuściłem korpo gdzie od managera byłem publicznie poniżany "bo za szybko pracuje" (Pozdrawiam Cię Filipku!), trafiem do korpo, gdzie było jeszcze gorzej i po 2 miesiącach musiałem zmienić firmę. Także, wiem że euforia ale zachowaj umiar.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rupertciak teraz Pan Pepe też jest poniżany a jego manager ma brak szacunku do niego i okłamuje go na każdym kroku :/

Pan Pepe był na rozmowie to menagerowie wydawali się bardzo spoczi <3
  • Odpowiedz
@kennyskrrt: Moi też się wydawali spoko - nie wiesz co jest w środku, nie wiesz jakie panują układy między ludźmi. Oczywiście, nie życzę ci źle, ale musisz zawsze zakładać, że nie będzie tak idealnie jak na rozmowie o pracę. Ludzie są różni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rupertciak: jak kaDy bedzie zakladal ze bedzie zle, go po co cos w ogole zmieniac ? Nie mow tak. Trzeva zmieniac zycie i popelniac bledy. Tylko tal idziemy naprzod.
  • Odpowiedz
@oink_oink: W którym miejscu, napisałem, że będzie źle? Czytasz ze zrozumieniem? potrafisz?

Przeczytaj jeszcze raz. Napisałem wprost, żeby nie było hurraoptymizmu, a po prostu skromność i realizm.
  • Odpowiedz